Jiskra naděje pro Pavlínu

Klatovy / Sbírku organizuje Klatovský spolek vinařů, z.s.

{}

Jiskra naděje pro Pavlínu

0 %

Vybráno 21 091 Kč z 21 091 Kč
Zbývá -1017 dnů
Sbírka byla ukončena 02. října 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

 Pavlína ze Švihovska již dlouhodobě žije se svým hendikepem, kterým je chronický zánět šlach (chronická tendovaginitida). Díky němu jsou pro ni běžné situace velmi komplikované.

Vše započalo nedoléčeným zánětem šlach, který se postupem času stal chronickým. Následně Pavlína prodělala mononukleózu, která měla vliv na prohloubení a zhoršení jejího zdravotního stavu. Zánět šlach byl nadále tak silný, že nemohla naplno vykonávat svou práci, kterou je projektování. Došlo to až do takové fáze, kdy ovládala počítačovou myš pomocí nohou. To nemělo dlouhého trvání a musela svou pracovní kariéru ukončit.

Pro Pavlínu jsou nyní naprosto nezbytné zdravotní pomůcky, které jí usnadní vykonávat svou projektovou činnost. Díky počítačové myši ovládané hlavou a kousacím spínačem bude moci bezbolestně opět začít pracovat.

V současné době je Pavlína registrována na úřadu práce a absolvuje řadu lékařských vyšetření, díky jejichž výsledkům jí snad bude možné pomoci. Ať už se jedná o dosažení určitých příspěvků, případně určitého stupně invalidity.

 „Je to pro mě problém i v normálním životě. Nemohu se dost dobře postarat o domácnost, uklidit, uvařit, umýt nádobí. Natož, abych se pak mohla realizovat profesně.“  Svěřuje se Pavlína.

Pojďme Pavlínu podpořit v návratu k její profesi. Možnost znovu projektovat jí nesmírně pomůže nejen po finanční stránce, ale hlavně i po stránce psychické. Za všechny příspěvky a sdílení příběhu vám s Pavlínou budeme moc vděční.

 

 

 

Poděkování všem přispěvatelům

30. 09. 2021

Rádi bychom poděkovali všem, kteří naši sbírku podpořili. Pavlína si díky vám bude moct zakoupit pomůcku, díky které bude ovládat počítačovou myš hlavou. Případné další finance nad rámec 100% by využila na zakoupení softwaru, který umožní převod slova na text. Děkujeme za podporu.

Sbírku již podpořilo 20 dárců

„Pavlíno, držíme vám palce a věříme, že se opět dokážete naplno zapojit do života! “
14 770 Kč — Chariťák 2021 před 3 lety

212 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Přeju Vám hodně síly ! “
400 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — Jiří před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Sám cítím že mě to moje projektování nedělá úplně dobře na zápěstí. Tak doufám že se mi to nerozjede tak strašné jako u Vás. je to takové neřešitelné. Držte se!“
373 Kč — JA před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety