Jiskra naděje pro Pavlínu

Klatovy / Sbírku organizuje Klatovský spolek vinařů, z.s. zc.manzes@9ljemjum

{}
0 %

Jiskra naděje pro Pavlínu

Vybráno 21 091 Kč z 21 091 Kč
Zbývá 12 dnů
100 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 02. října 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

 Pavlína ze Švihovska již dlouhodobě žije se svým hendikepem, kterým je chronický zánět šlach (chronická tendovaginitida). Díky němu jsou pro ni běžné situace velmi komplikované.

Vše započalo nedoléčeným zánětem šlach, který se postupem času stal chronickým. Následně Pavlína prodělala mononukleózu, která měla vliv na prohloubení a zhoršení jejího zdravotního stavu. Zánět šlach byl nadále tak silný, že nemohla naplno vykonávat svou práci, kterou je projektování. Došlo to až do takové fáze, kdy ovládala počítačovou myš pomocí nohou. To nemělo dlouhého trvání a musela svou pracovní kariéru ukončit.

Pro Pavlínu jsou nyní naprosto nezbytné zdravotní pomůcky, které jí usnadní vykonávat svou projektovou činnost. Díky počítačové myši ovládané hlavou a kousacím spínačem bude moci bezbolestně opět začít pracovat.

V současné době je Pavlína registrována na úřadu práce a absolvuje řadu lékařských vyšetření, díky jejichž výsledkům jí snad bude možné pomoci. Ať už se jedná o dosažení určitých příspěvků, případně určitého stupně invalidity.

 „Je to pro mě problém i v normálním životě. Nemohu se dost dobře postarat o domácnost, uklidit, uvařit, umýt nádobí. Natož, abych se pak mohla realizovat profesně.“  Svěřuje se Pavlína.

Pojďme Pavlínu podpořit v návratu k její profesi. Možnost znovu projektovat jí nesmírně pomůže nejen po finanční stránce, ale hlavně i po stránce psychické. Za všechny příspěvky a sdílení příběhu vám s Pavlínou budeme moc vděční.

 

 

 

Sbírku již podpořilo 20 dárců

„Pavlíno, držíme vám palce a věříme, že se opět dokážete naplno zapojit do života! “
14 770 Kč — Chariťák 2021 před 2 týdny

212 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

200 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Přeju Vám hodně síly ! “
400 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

777 Kč — Jiří před měsícem

373 Kč — Anonymní dárce před měsícem

121 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Sám cítím že mě to moje projektování nedělá úplně dobře na zápěstí. Tak doufám že se mi to nerozjede tak strašné jako u Vás. je to takové neřešitelné. Držte se!“
373 Kč — JA před měsícem

100 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

Další běžící sbírky

Kmenové buňky pro Luboše s ALS
73 %

Kmenové buňky pro Luboše s ALS

Abychom s Kristiánem zůstali spolu doma
70 %

Abychom s Kristiánem zůstali spolu doma

100 kroků zpátky do života
42 %

100 kroků zpátky do života