IT student se bez počítače neobejde

Česká Třebová / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

IT student se bez počítače neobejde

Vybráno 12 002 Kč z 31 500 Kč
Zbývají 2 dny
38 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 03. října 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Lenka. Je mi 48 let a bydlím v České Třebové se svým 17letým synem Michalem u mých rodičů. Jsem rozvedená, samoživitelka. Už 17 let pečuji o syna sama, a tak se protloukáme životem ne zrovna snadno. Stále jsem pracovala, chodila ještě při práci na brigády, abych nás nějak živila. Vždy jsem kupovala jen to nejnutnější, aby měl syn vše potřebné a byl zabezpečený. Alespoň jsem se snažila dělat maximum.


Bohužel, mě ale postihlo onemocnění srdce, implantovali mi kardiostimulátor, kde jsem při zákroku dostala zástavu srdce.

Po krátké resuscitaci se podařilo moje srdce opět nahodit, nicméně mi ale stále dobře není, jsem už 8. měsíc na neschopence.

Pobírám pouze nemocenské dávky.

Jak sbírka pomůže?

Syn Michal se velice dobře učí. Právě dokončil se skvělým prospěchem první ročník Střední technické školy Gustava Habrmana v České Třebové obor Informační technika. Ke svému úspěšnému studiu potřebuje kvalitní počítač. A právě to je důvod mé veliké prosby. Syn totiž mým zaviněním o PC přišel.

Udělalo se mi špatně, zamotala jsem se a nechtěně na bednu počítače vylila vodu. Komponenty shořely a syn tak přišel o svůj studijní počítač.

Nešlo zachránit už bohužel nic. Proto se obracím s upřímnou a hlubokou pokorou o jakoukoliv finanční pomoc.

Prosím, přispějte mému synovi na nový počítač, aby byl syn zase v klidu a v pohodě a mohl studovat dál. Michal se bude snažit sám přispět - na léto si našel přes našeho známého brigádu - bude vykonávat pomocné práce na stavbě.

Vaše pomoc bude vskutku na dobrou věc – pomůžete mladému a nadějnému budoucímu "ajťákovi" k úspěšnému vzdělání. A za to všem dárcům a pomocníkům patří ten největší a nejupřímnější dík od nemocné samoživitelky. Mockrát děkuji.

Sbírku již podpořilo 18 dárců

20 Kč — Anonymní dárce před 17 hodinami

1 500 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

1 222 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

2 000 Kč — Anonymní dárce před týdnem

778 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

922 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

906 Kč — Anonymní dárce před měsícem

888 Kč — Anonymní dárce před měsícem

566 Kč — Anonymní dárce před měsícem

585 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci