IT student se bez počítače neobejde

Česká Třebová / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

IT student se bez počítače neobejde

Amount raised 13 230 Kč of 31 500 Kč goal
Left -193 days
42 % z původního cíle
The campaign has ended 04. October 2023

Help by sharing

Jmenuji se Lenka. Je mi 48 let a bydlím v České Třebové se svým 17letým synem Michalem u mých rodičů. Jsem rozvedená, samoživitelka. Už 17 let pečuji o syna sama, a tak se protloukáme životem ne zrovna snadno. Stále jsem pracovala, chodila ještě při práci na brigády, abych nás nějak živila. Vždy jsem kupovala jen to nejnutnější, aby měl syn vše potřebné a byl zabezpečený. Alespoň jsem se snažila dělat maximum.


Bohužel, mě ale postihlo onemocnění srdce, implantovali mi kardiostimulátor, kde jsem při zákroku dostala zástavu srdce.

Po krátké resuscitaci se podařilo moje srdce opět nahodit, nicméně mi ale stále dobře není, jsem už 8. měsíc na neschopence.

Pobírám pouze nemocenské dávky.

Jak sbírka pomůže?

Syn Michal se velice dobře učí. Právě dokončil se skvělým prospěchem první ročník Střední technické školy Gustava Habrmana v České Třebové obor Informační technika. Ke svému úspěšnému studiu potřebuje kvalitní počítač. A právě to je důvod mé veliké prosby. Syn totiž mým zaviněním o PC přišel.

Udělalo se mi špatně, zamotala jsem se a nechtěně na bednu počítače vylila vodu. Komponenty shořely a syn tak přišel o svůj studijní počítač.

Nešlo zachránit už bohužel nic. Proto se obracím s upřímnou a hlubokou pokorou o jakoukoliv finanční pomoc.

Prosím, přispějte mému synovi na nový počítač, aby byl syn zase v klidu a v pohodě a mohl studovat dál. Vaše pomoc bude vskutku na dobrou věc – pomůžete mladému a nadějnému budoucímu "ajťákovi" k úspěšnému vzdělání. A za to všem dárcům a pomocníkům patří ten největší a nejupřímnější dík od nemocné samoživitelky. Mockrát děkuji.

Poděkování

09. 10. 2023

Syn Michal, budoucí "ajťák" upřímně děkuje z celého srdce všem dárcům za jejich finanční podporu na nový studijní počítač, díky kterému bude moci nadále studovat v oboru informační technologie. Je nesmírně potěšen ochotou a solidaritou všech anonymních dárců a také všech pracovníků Nadačního fondu pomoci Karla Janečka, kterým též patří obrovský a upřímný dík za velikou pomoc. Tato pomoc všech je na dobrou věc, bude tak umožněno zajistit mladému studentovi úspěšné vzdělání.

Děkujeme Všem mockrát.

S pozdravem

Lenka Kubíčková

19 donations

1 228 Kč — Anonymní dárce 6 months ago

20 Kč — Anonymous donor 6 months ago

1 500 Kč — Anonymous donor 7 months ago

1 222 Kč — Anonymní dárce 7 months ago

2 000 Kč — Anonymous donor 7 months ago

778 Kč — Anonymní dárce 7 months ago

922 Kč — Anonymní dárce 7 months ago

906 Kč — Anonymní dárce 7 months ago

888 Kč — Anonymní dárce 8 months ago

566 Kč — Anonymní dárce 8 months ago