Handbike pro Katku

Liberec / Sbírku organizuje Kateřina Sasáková moc.liamg@avokasas.k

{}
0 %

Handbike pro Katku

Vybráno 2 105 Kč z 197 400 Kč
Zbývá -182 dnů
1 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 16. listopadu 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

Pojďme znovu podpořit Káťu a splnit ještě jeden její velký sen – pořídit si handbike. Už jednou jsme to dokázali a Káťa si tak díky vám může pořídit elektrický vozík! Zvládneme to znovu?

Dnes 19letá Katka se narodila předčasně, všechno se tenkrát zdálo v pořádku. Byla hodné a šťastné dítě. Jenže okolo 1,5 roku se začaly projevovat první zdravotní komplikace. Když Káťa začala chodit, často padala a krůčky jí dělaly velké problémy. Na genetice nakonec diagnostikovali Ehlersův-Danlosův syndrom, který se projevuje volnými klouby a vazy. Později se přidalo autoimunitní onemocnění. Dnes žije aktivní život na vozíčku.

Neskutečně si vážím pomoci, kterou jste mě v posledních dnech zavalili! Vím, že to není skromné přání, ale moc bych si přála handbike s úpravou pro kvadruplegiky.


Díky handbiku nebudu mít takové křeče. Jízda mě totiž pomůže vybít energii a když se unavím, křeče nejsou tak silné. Zároveň získám a udržím si fyzickou kondici a taky mi to pomůže v udržení váhy.

Handbike je zapotřebí v úpravě pro kvadrouše. Bude mít speciální úchopy a brzdí se na něm lokty a také motor, protože bez něj bych moc daleko nedojela. Tím že na něm budou úchopy, tak bude menší pravděpodobnost, že se na něm vymlátím…

Pokud chce vozíčkář aktivně sportovat, tak má buď smůlu nebo musí sehnat nemalé finance, popřípadě si věci někde půjčit. Jenže ono není moc kde, protože jich je opravdu málo.

Budu ráda za každé sdílení popřípadě příspěvek! Přispívat mohou i firmy nebo podnikatelé, při darování stačí vyplnit údaje a přijde vám daňově uznatelné potvrzení o daru, takže není problém si dar odečíst z daní.

Celý můj příběh najdete na mém webu, kde přidávám i články na blog! :)

Budu velice ráda, pokud se mi rozhodnete pomoci i s handbikem.

http://katkasasakova.cz/

Sbírku již podpořilo 5 dárců

200 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

200 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

505 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

200 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

Další běžící sbírky

Parukou pomůžeme Vanesce být stejná  jako ostatní děti
79 %

Parukou pomůžeme Vanesce být stejná jako ostatní děti

Aby mohla neslyšící Kačenka chodit do školky
38 %

Aby mohla neslyšící Kačenka chodit do školky

METAL DĚTEM! 2.0
80 %

METAL DĚTEM! 2.0