Dětský pokoj pro Blanku a Filipa

Prostějov / Sbírku organizuje Eva Kurková

{}

Dětský pokoj pro Blanku a Filipa

0 %

Vybráno 43 578 Kč z 32 000 Kč
Zbývá -852 dnů
Sbírka byla ukončena 13. února 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem maminkou 2 dětí, o které se 2 roky starám sama. Dcera je v 7. třídě a syn je v 1. třídě základní školy. Já mám velmi časově i fyzicky náročnou práci. Pracuji na pozici pizzař. Což je pro mě příležitost, za kterou jsem velmi vděčná, ale období covidu pro mě bylo extrémně náročné. Museli jsme mít zkrácenou otevírací dobu, což znamenalo méně peněz. Navíc celý listopad a prosinec byly obě děti nemocné.

Nakonec jsem našla v jejich pokoji plíseň. Bylo nakažené vše v pokoji – zdi, skříně, podlaha a věci okolo. Okamžitě jsem začala plíseň řešit, ale pouze svépomocí dezinfekčním prostředkem, protože jsme neměli na odborný zásah. Děti zatím spinkají se mnou v pokoji, kde bohužel plíseň také je, ale ne tolik.

Výtěžek sbírky půjde na odbornou a dlouhodobou likvidaci plísně a následné vymalování prostor, psací stůl a postele pro děti.

Tuto částku si v žádném případě nemůžeme dovolit zaplatit sami. Bydlíme v podnájmu, kde máme nyní zvýšený nájem. Bála jsem se, abychom se nedostali na ulici, a tak jsem se dostala do dluhů. Pořád jsme řešili z čeho. Nevěděla jsem, jestli splácet exekuci, nebo nájem. Nakonec se mi podařilo dluhy zaplatit, ale zatím stále nemám odblokovaný účet.

Situaci je nutné řešit neprodleně, děti zatím spí se mnou v pokoji, ale i tam se plíseň dostala.Moje děti potřebují pokoj, který jim bude vyhovovat jak po stránce hygienické, tak věkové. Každý musí mít svůj klid na učení. Budu vám moc vděčná, když mi pomůžete mým dětem poskytnout pro ně bezpečné prostředí.

Sbírka je podpořena doporučením sociálního pracovníka.

Poděkování

12. 01. 2022

Děkujeme všem,kdo se nad naším příběhem zastaví a pomůžou nám. ❤️

Partneři sbírky 1

Weber

Partnerem sbírky je divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. 

Sbírku již podpořilo 72 dárců

93 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

93 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

93 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Hodně štěstí “
252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

21 € — Martin Machala K. před 2 lety

93 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

93 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

93 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

10 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Petra před 2 lety