Darujme nový vozík Daníkovi se svalovou dystrofií

Plzeň / Sbírku organizuje Daniel Úporský

{}

Darujme nový vozík Daníkovi se svalovou dystrofií

0 %

Vybráno 133 403 Kč z 124 800 Kč
Zbývá -481 dnů
Sbírka byla ukončena 31. března 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Říkají mi Daník a je mi 22 let. Před 13 lety mě postihla nemoc svalová dystrofie Duchenne, kdy postupně odcházejí svaly v celém těle. Tou chvílí se otočil život vzhůru nohama nejen mně, ale i mé rodině.

Nic mě ale nezastavilo a bojuji s tím dál, protože důležité je se z toho nezbláznit!

Život s hendikepem a překážkami nemusí znamenat konec všemu. Velké díky patří mojí mamině, která mi je velkou oporu a stojí při mně v každé situaci, která nastane. Stará se o mě každý den 24 hodin denně. Od roku 2011 je se mnou sama, ale snaží se za dva, co jí jen síly stačí.

Život mě naučil se vypořádat s tím, co mi zrovna přináší, a proto jsem to nevzdal a bojuji dál. Díky rehabilitaci a sportům, které mi dávají jak potřebnou fyzickou, tak psychickou sílu a dostatečnou vůli zvládám nové i staré situace. Velkou podporou mi je také má rodina a přátele, bez nich by to také bylo velmi těžké.

Jak sbírka pomůže?

Rád bych vás touto cestou chtěl moc poprosit o finanční podporu na nový mechanický vozík. Ze stávajícího jsem vyrost, a navíc potřebuji vozík, se kterým budu zdolávat schody, budu moci jít do vany, a také ho bude možné použít i na cestování.

I když vím, že je tato doba náročná, budu všem moc vděčný, když mě podpoříte.

A ještě vám o sobě něco povím. Rád cestuji, hraji florbal 8 let a miluji bazén, moderní hudbu. Mamka mě dováží ještě na box a na florbal, který mi dávají také sílu do života.

Budu vám moc vděčný, pokud mě podpoříte. Ať už sdílením, nebo finančně, ale sdílení nikoho přeci nic nestojí a velmi mi to také pomůže.

Moc vám s mamkou děkujeme a přejeme krásné Vánoce a v novém roce 2023 zdraví, štěstí, lásku, pohodu, sílu, pokoru a víru – ta je nejdůležitější a vaším příspěvkem můžete pomoci i mně ji neztratit.

Děkuji.

Daniel

Díky Vám všem !!!

27. 02. 2023

Chtěli bychom poděkovat všem dárcům co přispěli že sbírka už je v cíli a co se vybere navíc použije Dan na asistenci pěkný den Dan a maminka 😍🙂

Sbírku již podpořilo 271 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

150 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Nikdy to nevzdávej:)“
252 Kč — Veronika před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

50 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem