Bydlení pro hendikepovanou Vendulu a syna

Liberecký kraj / Sbírku organizuje Vendula Machálková

{}

Bydlení pro hendikepovanou Vendulu a syna

0 %

Vybráno 35 200 Kč z 35 000 Kč
Zbývá -1239 dnů
Sbírka byla ukončena 05. ledna 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Vendula je hendikepovaná maminka se synem ve střídavé péči. Nyní řeší tíživou situaci. Vendula přišla vlivem epidemie o práci, dostala se do insolvence a bojí se, že brzy nebudou mít ona a její syn kde bydlet.

V únoru se mi zhroutil celý svět. Ocitla jsem se bez práce a zjistila jsem, že nemám nárok na žádné státní dávky. Alimenty ani příspěvek na dítě nepobírám. Když uhradím náklady na bydlení, pečovatelskou službu a léky, zbydou nám sotva 3 tisíce korun na běžný chod domácnosti.

Pracovala jsem jako dohodářka a v březnu 2020 jsem dostala 4 výpovědi z DPP. Musela jsem požádat o insolvenci, která mi byla schválena. Přišli jsme tak se synem o byt, který jsem splácela pomocí hypotéky, a museli jsme se odstěhovat do podnájmu.

S vaší pomocí bych chtěla současně vybrat na tři nájmy v bytě, abychom se se synem mohli odrazit ode dna. Vaše pomoc pro nás znamená nový začátek.

Kvůli mému hendikepu mi s domácími pracemi pomáhá Církev československá husitská. Od římskokatolické církve dostáváme každý měsíc trvanlivé potraviny z potravinové banky.

Všem dárcům děkujeme.

Díky za Vaši podporu!

11. 12. 2020

Dobrý den, ani nevím, jak poděkovat dárcům, kteří podpořili moji sbírku na 3 nájemné. Finance nad vybranou cílovou částku  využiji na podlahovou krytinu, máme v pokoji pouze starou dřevěnou podklahu. Další prostředky bych potom využila na další nájemné, tak, abychom měli se synem zajištěné bydlení i do budoucna.

Ještě jednou děkujeme, Vendula a Jiřík

 

Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Nejste v tom sami! ❤️“
35 000 Kč — Jakub Kovář před 3 lety

200 Kč — Pelíšek před 3 lety