Balíčky pro čistý les

celá ČR / Sbírku organizuje FOR4EST z.s.

{}

Balíčky pro čistý les

0 %

Vybráno 0 Kč z 39 000 Kč
Zbývá -1184 dnů
Sbírka byla ukončena 20. března 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Houby, vůně jehličí, cvrkot ptáčků, skládka… Taky vám tu něco nehraje? Pomozte nám uklidit lesy od odpadků. Projekt Čistý les už tři roky pravidelně zbavuje přírodu všeho, co do ní nepatří. A protože se naše řady rozšiřují, chceme jít očistě ještě víc naproti!

Pandemie se podepsala i na naše aktivity – nemůže být v kontaktu s většími skupinami, a tak jsme vymysleli alternativu v podobě „balíčků pro čistý les“.

Na tento doplněk nám ale chybí finance, proto vás prosíme o podporu. Za cílovou částku nachystáme a rozešleme balíčky pro 50 skupin.

Co bude balíček obsahovat?

  • manuál jak při úklidech postupovat
  • rukavice pro dospělé i děti
  • tašky na třídění odpadu a pytle

Všem, kterým není lhostejný stav naší přírody, předem srdečně děkujeme.

O nás

Projekt, je zaměřen na úklidové akce v lese a environmentální programy v přírodě. Jako součást těchto programů jsme přidali možnost samostatných akcí formou balíčků. Využijí je nejvíce instituce pracující s dětmi.

Spolupracujeme s dobrovolníky, školami, tábory, zájmovými organizacemi a firmami. Připravujeme environmetální programy pro děti, kde účastníky seznamujeme s ochranou životního prostředí, tříděním odpadů, zero waste přístupem a mnoha dalšími tématy spojenými s udržitelným rozvojem.

Více informací naleznete na našem webu www.cistyles.cz


Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Technický převod daru do sbírky léčba kmen. buňkami pro Adrianu“
-121 Kč — Nadační fond pomoci před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety