Asistenční pejsek zvedne Adélku z kočárku!

Znojmo / Sbírku organizuje Iveta Žáková

{}

Asistenční pejsek zvedne Adélku z kočárku!

0 %

Vybráno 41 254 Kč z 40 000 Kč
Zbývá -508 dnů
Sbírka byla ukončena 23. ledna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem maminka, která zůstala sama se 2 dětmi – dcerkou Adélkou a Davídkem. Adélka bojuje s PAS, emoční labilitou, stavy úzkosti, hyperaktivitou, inkontinencí, ADHD a sociální fobií. Syn David se zase potýká s ADHD, poruchou pozornosti a intolerancí na laktózu.

Žijeme v pronájmu, a s financemi vycházíme strašně špatně, neboť i mně zjistili špatný zdravotní stav, kdy musím dodržovat dietu (diabetes, cholesterol), ale především se snažím, aby hlavně děti měly vše, což je vzhledem k jejich komplikovaným zdravotním stavům pro mě jako pro samoživitelku velmi stresující.

Vzhledem k Adélčině diagnóze zatím nemohu do práce. Dcerka odmítá společnost cizích lidí i dětí, a tak školka zatím nepřipadá v úvahu. Zkoušeli jsme to už několikrát a zatím bez úspěchu. Vždy se mi pak vrací o několik kroků zpět a začínáme zase od začátku.

Vzhledem k tomu, že Adélka zatím není schopna zvládnout školku, tak jí mám doma v individuálu. Učím a rozvíjím ji tedy sama, ale k tomu potřebujeme pomůcky, které jsou mimo naše finanční možnosti.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na nejrůznější pomůcky na motoriku a rozvíjení Adélčiných schopností, ale hlavně bychom pořídili štěňátko, které budeme od malička cvičit na asistenčního pejska, a když trochu povyroste, tak ho docvičíme v organizaci, kde cvičí asistenční pejsky.

Dcerka již jednoho asistenčního pejska měla – čekali jsme na něj 1,5 roku, nakonec jsme dostali 3letou fenku, která bohužel vůbec nezvládla autistické dítě a dcerku mi bezdůvodně napadla a pokousala. Tak jsme ji museli vrátit do organizace a rozhodli jsme se, že si pořídíme pejska sami od štěňátka, jelikož pejsek je pro dcerku velkou motivací třeba jak chodit ven, do obchodu, do veřejných prostředků jako je autobus atd.

Toto dcerka vše nezvládá dobře a pejsek je pro nás velkou pomocí i doma a jinde.

Dcerka je stále v kočárku, všeho se bojí a já věřím, že pejsek nám v tomhle hodně pomůže.

Bohužel si ale v naší situaci, a navíc s tím, jak se vše neustále zdražuje, nemohu dovolit štěňátko pořídit sama. Proto jsem se rozhodla založit tuto sbírku. Prosím, pomozte mi, aby se dcerka zlepšovala a dělala pokroky.

Děkuji.

Pozdrav a poděkování

19. 04. 2023

Moc vám všem děkujeme a posíláme vám pár pozdravů.

Pejska teď máme doma. Učíme ho socializaci a základním povelů, a pak se pejsek dá na docvičení do Helppesu. Zatím jsem další organizaci, která by to takto dělala nenašla a od 2 dalších čekám ještě na odpověď.

Ale zatím mám zjištěno, že helppes je jedna z nejlepších. 😊 Mám doma již i žádost na to, ale to budeme řešit, až se s pejskem skamarádíme a naučí se základní poslušnosti. Teď s pejskem každou neděli chodíme na cvičák, aby se taky naučila chování mezi pejsky a tak podobně. 

Po té budeme podávat žádost o docvičení na ty věci, které Adélka potřebuje, aby zvládla lépe. 

Poděkování

22. 02. 2023

Milí dárci, moc vám děkujeme za všechny vaše finanční dary. 😊 Sestra se byla podívat v té chovné stanici odkud budeme mít asistenčního pejska a poptat se,  abych tam nemusela jezdit takovou dálku s Adélkou. 

Tak zatím k mým díkům posílám zvlášť fotky Adélky a štěňátka, které máme zamluvené, a pro které si pojedeme někdy v půli března. 😊 Pak pošlu fotky Adélky s pejskem. 😊

Už se moc těšíme a ještě jednou vám děkujeme.

VŠEM DÁRCŮM.....

21. 01. 2023

Velice moc si vážím pomoci všech mých dárců, kteří nám pomohli za pár dní vybrat korunky, které potřebujeme. Pokud nám nějaké korunky přijdou navic, nebo z pejska zbydou, budou využity na výukový tablet a různé pomůcky pro Adelku ke vzdělávání. Ještě jednou děkuji všem. Jste skvělí ❤️Přidám pak i fotecky Adelky s pejskem. Děkujeme ❤️🌷🌹

Sbírku již podpořilo 88 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Držím palce “
500 Kč — @divychlap před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Renáta Míčková před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem