Asistenční pejsek zvedne Adélku z kočárku!

Znojmo / Organizer: Iveta Žáková zc.liame@avokaz.aktevi

{}
0 %

Asistenční pejsek zvedne Adélku z kočárku!

Amount raised 41 254 Kč of 40 000 Kč goal
Left -14 days
103 % z původního cíle
The campaign has ended 23. January 2023

Help by sharing

Jsem maminka, která zůstala sama se 2 dětmi – dcerkou Adélkou, která bojuje s PAS, emoční labilitou, stavy úzkosti, hyperaktivitou, inkontinencí, ADHD a sociální fobií a synem Davidem, který se zase potýká s ADHD, poruchou pozornosti a intolerancí na laktózu.

Žijeme v pronájmu, a s financemi vycházíme strašně špatně, neboť i mně zjistili špatný zdravotní stav, kdy musím dodržovat dietu (diabetes, cholesterol), ale především se snažím, aby hlavně děti měly vše, což je vzhledem k jejich komplikovaným zdravotním stavům pro mě jako pro samoživitelku velmi stresující.

Vzhledem k Adélčině diagnóze zatím nemohu do práce. Dcerka odmítá společnost cizích lidí i dětí, a tak školka zatím nepřipadá v úvahu. Zkoušeli jsme to už několikrát a zatím bez úspěchu. Vždy se mi pak vrací o několik kroků zpět a začínáme zase od začátku.

Vzhledem k tomu, že Adélka zatím není schopna zvládnout školku, tak jí mám doma v individuálu. Učím a rozvíjím ji tedy sama, ale k tomu potřebujeme pomůcky, které jsou mimo naše finanční možnosti.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na nejrůznější pomůcky na motoriku a rozvíjení Adélčiných schopností, ale hlavně bychom pořídili štěňátko, které budeme od malička cvičit na asistenčního pejska, a když trochu povyroste, tak ho docvičíme v organizaci, kde cvičí asistenční pejsky.

Dcerka již jednoho asistenčního pejska měla – čekali jsme na něj 1,5 roku, nakonec jsme dostali 3letou fenku, která bohužel vůbec nezvládla autistické dítě a dcerku mi bezdůvodně napadla a pokousala. Tak jsme ji museli vrátit do organizace a rozhodli jsme se, že si pořídíme pejska sami od štěňátka, jelikož pejsek je pro dcerku velkou motivací třeba jak chodit ven, do obchodu, do veřejných prostředků jako je autobus atd.

Toto dcerka vše nezvládá dobře a pejsek je pro nás velkou pomocí i doma a jinde.

Dcerka je stále v kočárku, všeho se bojí a já věřím, že pejsek nám v tomhle hodně pomůže.

Bohužel si ale v naší situaci, a navíc s tím, jak se vše neustále zdražuje, nemohu dovolit štěňátko pořídit sama. Proto jsem se rozhodla založit tuto sbírku. Prosím, pomozte mi, aby se dcerka zlepšovala a dělala pokroky.

Děkuji.

VŠEM DÁRCŮM.....

21. 01. 2023

Velice moc si vážím pomoci všech mých dárců, kteří nám pomohli za pár dní vybrat korunky, které potřebujeme. Pokud nám nějaké korunky přijdou navic, nebo z pejska zbydou, budou využity na výukový tablet a různé pomůcky pro Adelku ke vzdělávání. Ještě jednou děkuji všem. Jste skvělí ❤️Přidám pak i fotecky Adelky s pejskem. Děkujeme ❤️🌷🌹

88 donations

200 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

100 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

100 Kč — Heiduk Slavek 2 weeks ago

“Ať to klapne!”
777 Kč — Brňáci 2 weeks ago

100 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

“Ať pejsek přinese mnoho šťastných okamžiků ”
2 000 Kč — Libor U 2 weeks ago

252 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

“Hodně štěstí”
373 Kč — Ondřej Roman 2 weeks ago

“Ať se Ti daří Adélko :)”
252 Kč — Ivan 2 weeks ago

“Hodně štěstí, ať pejsek pomůže! E.”
559 Kč — Eva 2 weeks ago