Asistence pro Elinku

Praha 4 / Sbírku organizuje Ilona Kmošková

{}

Asistence pro Elinku

0 %

Vybráno 3 000 Kč z 67 000 Kč
Zbývá -762 dnů
Sbírka byla ukončena 13. června 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Pečuji o 3 malé děti, z nichž 2 dcery jsou vážně nemocné. Nejmladší dcera Elinka 6 let a bojuje s dětskou mozkovou obrnu, nechodí, nemluví, je na plenách a plně odkázána na péči druhé osoby. Tak o ni pečuji 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Druhá dcera, které je 10 let,extrémní lomivost kostí. Nemoc se nedá léčit. Lze ji pouze zpomalit speciální bisfosfonátovou terapií, která má řadu vedlejších nežádoucích účinků.

Všechny děti jsou na bezmléčné, bezlepkové, bezsojové stravě. Vše připravuji sama, což je velmi náročné.

Manžel před pár měsíci zkolaboval. Péče o děti obnáší návštěvy dennodenních terapií, rehabilitací a přípravu stravy. Trávíme hodně času na cestách, v nemocnicích, rehabilitacích, u lékařů. Je to velice vyčerpávající.

Aby se situace dala zvládnout, potřebujeme pro Elinku asistenci na 3 hodiny denně na 5dní v týdnu po dobu půl roku.

Péče o všechny děti je velice fyzicky i psychicky náročná a bohužel si nemůžeme dovolit tuto pro nás tolik nutnou asistenci zafinancovat sami.

S oběma dcerami se musí pravidelně a intenzivně rehabilitovat, a tak nikam společně nechodíme. Děti nemají kamarády. Váš příspěvek na asistenci pro Elinku, nám moc pomůže zvládnout péči o všechny naše 3 děti a úkony s tím spojené a třeba se tak s nimi právě díky této asistenci a vašemu daru, budeme moci někdy vydat i mimo rehabilitační a nemocniční prostředí. To bychom si jako rodina moc přáli.

Za jakoukoliv pomoc vám budeme nesmírně vděční.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

2 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anna Čechová před 2 lety