Asistence pro Elinku

Praha 4 / Organizer: Ilona Kmošková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Asistence pro Elinku

Amount raised 3 000 Kč of 67 000 Kč goal
Left -709 days
4 % z původního cíle
The campaign has ended 13. June 2022

Help by sharing

Pečuji o 3 malé děti, z nichž 2 dcery jsou vážně nemocné. Nejmladší dcera Elinka 6 let a bojuje s dětskou mozkovou obrnu, nechodí, nemluví, je na plenách a plně odkázána na péči druhé osoby. Tak o ni pečuji 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Druhá dcera, které je 10 let,extrémní lomivost kostí. Nemoc se nedá léčit. Lze ji pouze zpomalit speciální bisfosfonátovou terapií, která má řadu vedlejších nežádoucích účinků.

Všechny děti jsou na bezmléčné, bezlepkové, bezsojové stravě. Vše připravuji sama, což je velmi náročné.

Manžel před pár měsíci zkolaboval. Péče o děti obnáší návštěvy dennodenních terapií, rehabilitací a přípravu stravy. Trávíme hodně času na cestách, v nemocnicích, rehabilitacích, u lékařů. Je to velice vyčerpávající.

Aby se situace dala zvládnout, potřebujeme pro Elinku asistenci na 3 hodiny denně na 5dní v týdnu po dobu půl roku.

Péče o všechny děti je velice fyzicky i psychicky náročná a bohužel si nemůžeme dovolit tuto pro nás tolik nutnou asistenci zafinancovat sami.

S oběma dcerami se musí pravidelně a intenzivně rehabilitovat, a tak nikam společně nechodíme. Děti nemají kamarády. Váš příspěvek na asistenci pro Elinku, nám moc pomůže zvládnout péči o všechny naše 3 děti a úkony s tím spojené a třeba se tak s nimi právě díky této asistenci a vašemu daru, budeme moci někdy vydat i mimo rehabilitační a nemocniční prostředí. To bychom si jako rodina moc přáli.

Za jakoukoliv pomoc vám budeme nesmírně vděční.

2 donations

2 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 000 Kč — Anna Čechová 2 years ago