Vybojujme potřebné terapie pro Sebíčka s DMO!

Česká Republika / Zbierku organizuje Nadační Fond Heaven zc.nevaehfn@fn

{}
0 %

Vybojujme potřebné terapie pro Sebíčka s DMO!

Vybraných 7 764 Kč z 73 000 Kč
Zostáva -28 dní
11 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. január 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Malý Sebíček neměl dobrý start do života, narodil se s kombinovaným postižením. Od narození jej trápí trupová hypotonie – oslabení svalů, DMO s ochrnutím končetin, mentální retardace, oční vada a urologické problémy. Je to ale velký bojovník s chutí na sobě pracovat a každý den předvede obří kus práce, aby se mohl ve vývoji posouvat dál.

Sebík zatím nechodí a nemluví. Má svůj způsob lezení, díky kterému se dostane všude a může vše pozorovat.

Díky každodennímu intenzivnímu cvičení se Sebík dokáže sám posadit, ale díky nedostatečnému posílení břišního svalstva se u Sebíčka začala projevovat narůstající skolióza a kyfóza.

Sebíček je velmi dobře socializovaný, díky jeho mamince, která s ním trávila 3 roky ve školce – jako jeho asistent, mezi zdravými dětmi, a to ho velmi zocelilo.

Chlapci bohužel nebylo možné najít vlastního asistenta, dle jeho potřeb. Pojďme mu dopřát možnost dalšího rozvoje, větší samostatnosti a celkové radosti na jeho odvážné cestě životem!

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na ergoterapie, stacionář, Feldekraisovu terapii a neurorehabilitace.

Ty jsou však velmi finančně nákladné a bohužel na nic s toho nepřispívá zdravotní pojišťovna. Maminka Sebastiana se snaží nalézt nové možnosti, mezi které u nás patří také osteodynamika (práce s nervovým systémem a měkká technika). Je to velmi účinná a nenásilná technika, která Sebíčkovi také pomáhá.

Náš Nadační fond, již jednou přispěl Sebastiánkovi z vlastních zdrojů, ale přesto všechno je ještě spousty práce, kterou Sebastiánek má před sebou. Pojďme mu tak nyní pomoci společně, aby na sobě mohl tento malý bojovník dál pracovat.

Zbierku dosiaľ podporili 6 darcov

3 000 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

400 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi

„Držíme palce Sebíčkovi“
2 112 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi