Změňme život Aničce! S naší pomocí zazáří na Paralympijských hrách

Plzeň / Sbírku organizuje Anna Muziková

{}
0 %

Změňme život Aničce! S naší pomocí zazáří na Paralympijských hrách

Vybráno 25 959 Kč z 320 000 Kč
Zbývá 36 dnů
8 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 06. listopadu 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Anička. Je mi 25 let a sport je můj život v čemž mi nebrání ani fakt, že jsem na vozíku. Po studiu střední školy Sociální činnost v Jedličkově ústavu jsem se vrhla do studia oboru Sociální práce na Vyšší odborné škole Sociálně právní v Praze. Od svého narození, které bylo bohužel předčasné ve 30. týdnu a s hmotností pouhých 740 gramů, se potýkám s dětskou mozkovou obrnou, což mi přineslo závislost na mechanickém a elektrickém invalidním vozíku.

Přes všechny překážky jsem svůj boj nevzdala, absolvuji neustálé rehabilitace a několik operací, a věřím, že si mohu užívat život plně jako ostatní.

Od svého příchodu do Jedličkova ústavu jsem se zapojila do sportovního klubu a již jedenáctým rokem se věnuji atletice – hodům kuželkou a diskem. Celým svým srdcem reprezentují Českou republiku a snažím se překonávat své limity, aby mé dovednosti byly alespoň částečně srovnatelné s těmi zdravých sportovců. I když to není vždy snadné, nikdy se nevzdávám.

Jak sbírka pomůže?

Chci fungovat co nejlépe, a proto potřebuji pomoc asistenta nejen v běžných situacích, ale i během volnočasových aktivit, které mi umožňují zapojit se do společnosti. Atletika pro handicapované je mým velkým koníčkem a mým snem je zúčastnit se Paralympijských her.

Avšak abych tohoto snu dosáhla, musím čelit finanční výzvě. Účast na národních a mezinárodních závodech, soustředění a intenzivní tréninky vyžadují nemalé finanční prostředky nejen pro mě, ale i pro mého asistenta, bez něhož by to nešlo.

Na roční cyklus pro sportovce s asistentem potřebuji cca 500 tisíc Kč, ale reprezentace a klub bohužel nemají dostatek financí.

Proto se na Vás s důvěrou obracím s prosbou o finanční podporu. Jakýkoliv Váš příspěvek mě posune blíže k naplnění mého velkého snu – účasti na Paralympijských hrách. Vaše laskavost a štědrost mi otevřou cestu k reprezentaci naší země a přispějí k inspiraci mnoha dalším, aby nevzdávali své sny, ať už čelí jakýmkoli překážkám.

Změňte můj život a pomozte mi dosáhnout Paralympiády! Předem Vám z celého srdce děkuji za Vaši podporu.

Sbírku již podpořilo 33 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před 7 minutami

„Držím palce “
500 Kč — Radek Zezula před 2 dny

777 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

520 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

252 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

„Držím palce“
1 000 Kč — Marcel před 2 dny

„Držím palce!!“
500 Kč — Fanoušek před 3 dny

„Držím pěsti “
252 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

300 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

100 Kč — Anonymní dárce před 3 dny