Změňme život Aničce! S naší pomocí zazáří na Paralympijských hrách

Plzeň / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Změňme život Aničce! S naší pomocí zazáří na Paralympijských hrách

0 %

Vybráno 101 227 Kč z 320 000 Kč
Zbývá -93 dnů
Sbírka byla ukončena 15. března 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Anička. Je mi 25 let a sport je můj život v čemž mi nebrání ani fakt, že jsem na vozíku. Po studiu střední školy Sociální činnost v Jedličkově ústavu jsem se vrhla do studia oboru Sociální práce na Vyšší odborné škole Sociálně právní v Praze. Od svého narození, které bylo bohužel předčasné ve 30. týdnu a s hmotností pouhých 740 gramů, se potýkám s dětskou mozkovou obrnou, což mi přineslo závislost na mechanickém a elektrickém invalidním vozíku.

Přes všechny překážky jsem svůj boj nevzdala, absolvuji neustálé rehabilitace a několik operací, a věřím, že si mohu užívat život plně jako ostatní.

Od svého příchodu do Jedličkova ústavu jsem se zapojila do sportovního klubu a již jedenáctým rokem se věnuji atletice – hodům kuželkou a diskem. Celým svým srdcem reprezentují Českou republiku a snažím se překonávat své limity, aby mé dovednosti byly alespoň částečně srovnatelné s těmi zdravých sportovců. I když to není vždy snadné, nikdy se nevzdávám.

Jak sbírka pomůže?

Chci fungovat co nejlépe, a proto potřebuji pomoc asistenta nejen v běžných situacích, ale i během volnočasových aktivit, které mi umožňují zapojit se do společnosti. Atletika pro handicapované je mým velkým koníčkem a mým snem je zúčastnit se Paralympijských her.

Avšak abych tohoto snu dosáhla, musím čelit finanční výzvě. Účast na národních a mezinárodních závodech, soustředění a intenzivní tréninky vyžadují nemalé finanční prostředky nejen pro mě, ale i pro mého asistenta, bez něhož by to nešlo.

Na roční cyklus pro sportovce s asistentem potřebuji cca 500 tisíc Kč, ale reprezentace a klub bohužel nemají dostatek financí.

Proto se na Vás s důvěrou obracím s prosbou o finanční podporu. Jakýkoliv Váš příspěvek mě posune blíže k naplnění mého velkého snu – účasti na Paralympijských hrách. Vaše laskavost a štědrost mi otevřou cestu k reprezentaci naší země a přispějí k inspiraci mnoha dalším, aby nevzdávali své sny, ať už čelí jakýmkoli překážkám.

Změňte můj život a pomozte mi dosáhnout Paralympiády! Předem Vám z celého srdce děkuji za Vaši podporu.

Soutěž o masážní pistoli Misura MB4

25. 10. 2023

Dobrý den.

Ráda bych Vás upozornila na nově spuštěnou soutěž o masážní pistoli MB4 od společnosti Misura pro podporu sbírky. Soutěž probíhá na sociálních sítích Misura v termínu od 25.10. až do 9.11.2023. Podmínky soutěže na odkazu https://www.facebook.com/SHOPMisura

Děkuji.

S pozdravem Anna

Sbírku již podpořilo 108 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„Aničko, držím pěsti a ať se Ti daří. 💗“
373 Kč — Eva před 3 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

3 500 Kč — avsworldfans před 4 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

200 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

„Máš ve mě nového fanouška. 💪👍👏“
2 112 Kč — Z. V. před 5 měsíci