Zdravotnický kočárek pro Adámka

Tábor / Sbírku organizuje Jana Kouřilová zc.manzes@ilemasiL

{}
0 %

Zdravotnický kočárek pro Adámka

Vybráno 373 Kč z 38 400 Kč
Zbývá 22 dnů
1 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 24. prosince 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Dobrý den, jmenuji se Jana a se synem Adámkem žijeme už 4. rokem sami. Adam od mala neprospíval, jak by měl a od jednoho roku aktivně rehabilituje. V únoru 2021 nám byla sdělena diagnóza, která mě zdrtila. Našli vzácnou genetickou vadu, kterou trpí cca 80 lidí na světě, takže je neprozkoumaná a léčba tady zatím není. Navzdory tomu je na tom syn lépe, než by lékaři čekali. Je to zásluhou tvrdé dřiny, kterou jsme po zjištění diagnózy zdvojnásobili. Nyní Adam sám svižně leze po čtyřech, dostane se do vysokého kleku a trénuje se nákrok. Měl ochablé svalstvo celého těla a toto je veliký úspěch. Fyzioterapeuti mu nyní dávají naději na chůzi.

Adámek má objednaný invalidní vozíček, ale vyrobit ho bude trvat cca do února a do té doby nemám Adámka na čem pořádně vozit, takže vycházky a výlety máme hodně omezené, a navíc do sněhu bude vozíček nevhodný.

Syn tak potřebuje zdravotnický kočárek, který bude na 4 měsíce suploval vozíček a následně nám poslouží do terénu, do kterého je vozíček nevhodný.

Vozíček si nemůžeme dovolit, protože všechny naše finance a dosavadní získané dary jdou na intenzivní rehabilitace pro syna, a proto prosíme o pomoc s financováním zdravotnického kočárku, na který už s financemi nestačíme.

Jezdíme několikrát ročně do centra Hájek. Hájek je jedinečné zařízení pro intenzivní rehabilitace, které náš syn potřebuje. Dítě pracuje od rána do odpoledne a střídají se odpočinkové aktivity s náročnými. Má to veliký smysl a pro Adámka je to jediná možná pomoc.

Budeme Vám moc vděční, když nám na naší cestě pomůžete příspěvkem na zdravotnický kočárek, který nám velmi ulehčí.

Sbírku již podpořilo 1 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před týdnem

Další běžící sbírky

Od trhovců nakoupíme, dětem a seniorům nadělíme
57 %

Od trhovců nakoupíme, dětem a seniorům nadělíme

Štědromocná sbírka pro pečující
31 %

Štědromocná sbírka pro pečující

Kmenové buňky pro Davču
45 %

Kmenové buňky pro Davču