Zdravotnický kočárek pro Adámka

Tábor / Sbírku organizuje Jana Kouřilová

{}

Zdravotnický kočárek pro Adámka

0 %

Vybráno 49 193 Kč z 38 400 Kč
Zbývá -905 dnů
Sbírka byla ukončena 24. prosince 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den, jmenuji se Jana a se synem Adámkem žijeme už 4. rokem sami. Adam od mala neprospíval, jak by měl a od jednoho roku aktivně rehabilituje. V únoru 2021 nám byla sdělena diagnóza, která mě zdrtila. Našli vzácnou genetickou vadu, kterou trpí cca 80 lidí na světě, takže je neprozkoumaná a léčba tady zatím není. Navzdory tomu je na tom syn lépe, než by lékaři čekali. Je to zásluhou tvrdé dřiny, kterou jsme po zjištění diagnózy zdvojnásobili. Nyní Adam sám svižně leze po čtyřech, dostane se do vysokého kleku a trénuje se nákrok. Měl ochablé svalstvo celého těla a toto je veliký úspěch. Fyzioterapeuti mu nyní dávají naději na chůzi.

Adámek má objednaný invalidní vozíček, ale vyrobit ho bude trvat cca do února a do té doby nemám Adámka na čem pořádně vozit, takže vycházky a výlety máme hodně omezené, a navíc do sněhu bude vozíček nevhodný.

Syn tak potřebuje zdravotnický kočárek, který bude na 4 měsíce suploval vozíček a následně nám poslouží do terénu, do kterého je vozíček nevhodný.

Vozíček si nemůžeme dovolit, protože všechny naše finance a dosavadní získané dary jdou na intenzivní rehabilitace pro syna, a proto prosíme o pomoc s financováním zdravotnického kočárku, na který už s financemi nestačíme.

Jezdíme několikrát ročně do centra Hájek. Hájek je jedinečné zařízení pro intenzivní rehabilitace, které náš syn potřebuje. Dítě pracuje od rána do odpoledne a střídají se odpočinkové aktivity s náročnými. Má to veliký smysl a pro Adámka je to jediná možná pomoc.

Budeme Vám moc vděční, když nám na naší cestě pomůžete příspěvkem na zdravotnický kočárek, který nám velmi ulehčí.

Díky všem dárcům !!!

06. 01. 2022

Díky sbírce, se nám ozvaly holky, které mají přístup k repasovanym kočárkům a nabídly nám tedy starší kočárek bez úhrady, který když bude časem malý, vymění za větší ,zase repasovaný. Je to úžasná pomoc a vybrané penízky můžeme tedy použít na rehabilitační kliniku, kam často jezdíme. Rhb nás a nadace s dárci stojí ročně statisíce a toto jsou penízky na půlku jednoho pobytu. Je to krásná částka a moc nám pomůže.

Veliké díky všem, kdo pomáháte. Je to pro nás moc důležité a vážíme si každé koruny.

Díky, díky ❤

Veliké díky 

 

Obrovské díky všem dárcům

25. 12. 2021

Všem, kdo nám pomáháte velice děkujeme. Krásné Vánoce přejeme :)

Sbírku již podpořilo 17 dárců

„Přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a pohody. Ve jménu firmy bychom Vám rádi pomohli aspoň touto cestou a zároveň popřáli Krásné Vánoce. “
10 000 Kč — PFX s.r.o. před 2 lety

2 112 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

2 112 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

20 000 Kč — AURA Medical s.r.o. před 3 lety

10 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Přeji hodně síly a hodně štěstí, držím pěsti! ❤️“
221 Kč — ew před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety