Vyřešíme nedoplatek za vodu pro samoživitelku se 4 dětmi

Kopřivnice / Sbírku organizuje Veronika Mikulová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Vyřešíme nedoplatek za vodu pro samoživitelku se 4 dětmi

Vybráno 0 Kč z 23 000 Kč
Zbývá 36 dnů
0 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 03. srpna 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Veronika a jsem matka samoživitelka se 4 dětmi: Ondrou, Dominikem, Kájou a Kubou. Nyní jsem se bohužel ocitla v

tíživé situaci.

Samoživitelka se 4 dětmi

Momentálně jsem vedena na úřadu práce. Nedávno jsem měla alespoň brigádu, ale v covidovém období jsem pak o práci i přivýdělek přišla. Jsem tak odkázána na sociální dávky hmotné nouze, příspěvek na bydlení a přídavky na děti. Bohužel náš rozpočet je skromný a ukázalo se, že zálohy na vodu jsme měli nastavené nízko, vznikl nám tak nedoplatek, který nejsem sama schopna umořit, jelikož z dávek nic navíc neušetřím. 

Jak sbírka rodině samoživitelky pomůže?

Aktuálně je to tak, že po zaplacení nájmu a služeb spojených s užíváním bytu, mi schází finance na živobytí, chod domácnosti a základní potřeby pro děti (léky, oblečení, atp.), neočekávané výdaje jsou pak překážkou, která nás staví do ještě tíživější situace. Pokud by se nám nějakým zázrakem podařilo nedoplatek za služby spojené s vodou zaplatit, spadl by nám obrovský kámen ze srdce a mohli bychom se zase nějak odpíchnout. Přivýdělek, nebo v lepším případě práci na plný úvazek dále aktivně hledám.

Dlouhodobě spolupracuji se sociální službou, která mě na tuto sbírku doporučila.

Budeme vám vděční za jakoukoliv pomoc.