Vybavení pro zasahující hasiče městyse Sněžné

Žďár nad Sázavou, Sněžné / Sbírku organizuje SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Sněžné zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Vybavení pro zasahující hasiče městyse Sněžné

Vybráno 12 107 Kč z 50 000 Kč
Zbývá 58 dnů
24 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 12. července 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsme jednotka sboru dobrovolných hasičů městyse Sněžné (okres Žďár nad Sázavou), a jsme v pohotovosti 24 hodin, 7 dní v týdnu. Kdykoli připraveni k výjezdu k jakékoli mimořádné události.

Máme ze zákona daný čas na výjezd 10 minut od vyhlášení poplachu, ve většině případů vyjíždíme v rozmezí 4–6 minuty od vyhlášení poplachu. Naše jednotka zasahuje nejen u požárů a technických pomocí, ale je také předurčena na zásahy u dopravních nehod a předlékařské pomoci za použití automatizovaného externího defibrilátoru.

Z důvodů dlouhých dojezdových časů jednotek hasičských záchranných sborů a posádek zdravotnické záchranné služby býváme na místě události mezi prvními a poskytujeme akutní péči. Přestože je nám vedení městyse nakloněné, jsme na tom podobně jako většina malých obcí a městysů. Naše finanční prostředky nejsou dostačující na pořízení moderního věcného vybavení a osobních ochranných prostředků.

Za vybrané finanční prostředky bude pořízeno vybavení pro zasahující hasiče, například zásahové obleky, rukavice, boty apod., které nám poslouží několik následujících let.

Bez kvalitního vybavení nemohou být naše zásahy na profesionální úrovni. Zapojte se a podpořte nás prosím i vy. Vaší pomocí pomůžete ochránit nás hasiče, kteří dobrovolně pomáhají a zachraňují životy.

Děkujeme.

Sbírku již podpořilo 6 dárců

„Díky za to, co děláte!“
1 000 Kč — Alena Trnová před 2 týdny

155 Kč — Anonymní dárce před měsícem

10 000 Kč — Anonymní dárce před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

200 Kč — Anonymní dárce před měsícem

252 Kč — Kamil Janulek před měsícem