Vybavení pro zasahující hasiče městyse Sněžné

Žďár nad Sázavou, Sněžné / Sbírku organizuje SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Sněžné

{}

Vybavení pro zasahující hasiče městyse Sněžné

0 %

Vybráno 20 480 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -703 dnů
Sbírka byla ukončena 12. července 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme jednotka sboru dobrovolných hasičů městyse Sněžné (okres Žďár nad Sázavou), a jsme v pohotovosti 24 hodin, 7 dní v týdnu. Kdykoli připraveni k výjezdu k jakékoli mimořádné události.

Máme ze zákona daný čas na výjezd 10 minut od vyhlášení poplachu, ve většině případů vyjíždíme v rozmezí 4–6 minuty od vyhlášení poplachu. Naše jednotka zasahuje nejen u požárů a technických pomocí, ale je také předurčena na zásahy u dopravních nehod a předlékařské pomoci za použití automatizovaného externího defibrilátoru.

Z důvodů dlouhých dojezdových časů jednotek hasičských záchranných sborů a posádek zdravotnické záchranné služby býváme na místě události mezi prvními a poskytujeme akutní péči. Přestože je nám vedení městyse nakloněné, jsme na tom podobně jako většina malých obcí a městysů. Naše finanční prostředky nejsou dostačující na pořízení moderního věcného vybavení a osobních ochranných prostředků.

Za vybrané finanční prostředky bude pořízeno vybavení pro zasahující hasiče, například zásahové obleky, rukavice, boty apod., které nám poslouží několik následujících let.

Bez kvalitního vybavení nemohou být naše zásahy na profesionální úrovni. Zapojte se a podpořte nás prosím i vy. Vaší pomocí pomůžete ochránit nás hasiče, kteří dobrovolně pomáhají a zachraňují životy.

Děkujeme.

Poděkování vám všem!

19. 09. 2022

Sbor dobrovolných hasičů Sněžné by tímto chtěl srdečně poděkovat vám všech, kteří svým finančním darem přispěli do sbírky pomoci pro naši jednotku. Díky sbírce se vybralo 20 480, není to sice plánovaná cílová částka, ale i tak jsme mohli zakoupit hned dvě nové zásahové přilby se svítilnou, které nyní nahradí helmy dosluhující.

Nesmírně si této pomoci vážíme.

Sbírku již podpořilo 12 dárců

2 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Přeji Vám hodně zdraví a štěstí při výkonu vaší práce. Pro mě jste velcí hrdinové. Děkuji “
3 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Díky za to, co děláte!“
1 000 Kč — Alena Trnová před 2 lety

155 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

10 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety