Vozík a přídavný elektrický pohon pro tátu Michala

Ostrava, Hrabůvka / Sbírku organizuje Michal Mindek zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Vozík a přídavný elektrický pohon pro tátu Michala

Vybráno 352 Kč z 306 000 Kč
Zbývá 57 dnů
0 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 03. února 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Michal a narodil jsem se před 34 lety s dětskou mozkovou obrnou. Následkem toho jsem již od útlého dětství odkázán na invalidní mechanický vozík. V průběhu let jsem podstoupil několik operací s nadějí na zlepšení mého zdravotního stavu, bohužel se nic nezměnilo.

Přesto všechno jsem měl tu úžasnou možnost založit rodinu, a tak se snažím zůstat co nejvíce aktivní a žít běžným životem.

I přes můj zdravotní handicap se mi v dubnu roku 2021 narodila zdravá dcera Lucinka, za kterou jsem nesmírně vděčný a šťastný, že ji mám. Ale pohyb doma i venku pro mě začal být velmi komplikovaný ze dvou důvodů: můj již postarší mechanický vozík je těžký, a tak pohyb na něm je pro můj stav těžkopádný a náročný. 

Jak mi sbírka pomůže?

Abych nadále mohl vést soběstačný a běžný život, potřebuji nový odlehčený aktivní mechanický vozík a přední elektrický pohon pro snadný pohyb po domě, ale i venku. Rád bych se aktivně zapojil do procházek se svou dcerou po venku a nový mechanický vozík by mi toto umožnil. Nechci promeškat žádnou ze vzácných chvilek rodičovství a chci být aktivní všude, kde mi to můj handicap dovolí. Navzdory tomu všemu jsem v životě vděčný a šťastný otec.

Všem případným dárcům, který mi umožní být tátou, jakým chci pro Lucinku být, předem moc děkuji za pomoc!

Sbírku již podpořilo 2 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

252 Kč — Soby před 3 týdny