Veterinární péče pro kočičky paní Moniky na vozíčku

Praha / Sbírku organizuje Gabriela Panenková

{}

Veterinární péče pro kočičky paní Moniky na vozíčku

0 %

Vybráno 10 000 Kč z 10 000 Kč
Zbývá -379 dnů
Sbírka byla ukončena 31. března 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Gabriela a již přes 6 let dobrovolnicky vypomáhám paní Rališové, která je upoutaná na invalidním vozíku a má roztroušenou sklerózou, s péčí o její kočky. V domácnosti má siamskou Dianku, mainskou mývalí Žolinku a ruskou modrou Bertíka. Nedávno ale bohužel zemřel kocour Modrý (otec Bertíka) a paní Rališová splácí dluh za poslední veterinární péči a kremaci kocoura.

Bohužel při přeočkování koček na veterinární klinice zjistili u Dianky šelest na srdci a bude muset podstoupit podrobnější vyšetření srdce a u Bertíka paní veterinářka zjistila horší stav chrupu a dásní a doporučila čištění a vytrhnutí špatných zubů.

Jak sbírka pomůže?

Paní Rališová žije z invalidního důchodu a její finanční situace ji bohužel neumožňuje zaplatit výdaje za ošetření. Proto bych ji a hlavně jejím kočičkám (každodenním společníkům a parťákům do nepohody) ráda pomohla, ale sama tolik peněz dohromady nezvládnu dát, a tak jsem se odhodlala k uspořádání sbírky.

Vybrané peníze půjdou na echokardiografii která se pohybuje dle ceníku vet. kliniky na 1 000 až 1 500 Kč a na stomatologické ošetření Bertíka, které se pohybuje od 1 500 až 6 000 Kč dle stavu zubů.

Pokud by se vybrala celá částka a veterinární vyšetření by nakonec stálo méně peněz, použila bych zbylé peníze na veterinární granule či kapsičky.

Děkujeme za Vaši pomoc!

Sbírku již podpořilo 11 dárců

„Doplňuji cílovou částku a kočičky zdravím a hladím. :)“
849 Kč — Romana před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

3 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

150 Kč — Anonymní dárce před rokem

123 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

998 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Ať vše dobře dopadne 🙏“
280 Kč — Anonymní dárce před rokem

2 000 Kč — Anonymní dárce před rokem