Vánoční sbírka pro klienty tísňové péče Anděla strážného

Praha / Sbírku organizuje Anděl Strážný, z.ú.

{}

Vánoční sbírka pro klienty tísňové péče Anděla strážného

0 %

Vybráno 150 Kč z 21 000 Kč
Zbývá -39 dnů
Sbírka byla ukončena 15. ledna 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Anděl Strážný, z.ú. je moderní, registrovaná, sociální služba nepřetržité tísňové péče, založená v roce 2011 na základě rozhodnutí Magistrátu hlavního města Prahy dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách.Poskytujeme tísňovou péči zaměřenou na seniory, osoby se zdravotním postižením a osoby dlouhodobě nemocné žijící v domácím prostředí.


Poskytujeme lidem jistotu a umožňujeme jim žít v bezpečí tam, kde chtějí.


Jak pracujeme?

  • Fungujeme po celé ČR od roku 2011 (Dorazíme za Vámi i do té nejmenší obce v ČR a pokud zde funguje GSM signál můžete si být jisti, že tu budeme pro Vás.)
  • Využíváme nejmodernější zařízení (Používáme nejmodernější technologie, abychom dosáhli komplexní služby vyvíjíme si zařízení sami.)
  • Osobní předání a nastavení (Naše sociální pracovnice za Vámi přijede domů a vše Vám vysvětlí. Vyslechne Vaše obavy, zodpoví veškeré Vaše dotazy a službu Vám nastaví na míru.)
  • Nonstop linka 24/7 (Ať už se u Vás stalo cokoliv. Sjednejte si s námi schůzku kdykoli budete potřebovat. Do druhého dne zahájíme komunikaci a začneme řešit Vaši situaci.)


Jak sbírka pomůže?

Výtěžek ze sbírky bude využit na úhradu nákladů spojených s chodem a činností organizace a především k částečnému pokrytí nákladů na nákup nových monitorovacích zařízení s SOS tlačítkem, které poté našim klientům zapůjčujeme zdarma.


Celý tým Anděla Strážného velice děkuje za jakýkoliv příspěvek do vánoční sbírky.


Sbírku již podpořilo 1 dárců

„Děkuji za to, co děláte.“
150 Kč — Klára před 2 měsíci