Útulný domov pro samoživitelku a dvě děti

Praha / Sbírku organizuje Kateřina Kopecká moc.liamg@akcepok1aksilE

{}
0 %

Útulný domov pro samoživitelku a dvě děti

Vybráno 80 102 Kč z 70 000 Kč
Zbývá -131 dnů
114 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. prosince 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

Kateřina je maminka samoživitelka, která žije společně se svými dvěma dcerkami v azylovém domě. Vychovává tříletou Aničku a roční Elišku. Před sebou mají nový začátek, čeká je stěhování a s vaší pomocí by Kateřina chtěla byt vybavit a vytvořit tak pro své děti domov s velkým D.

 Již před více než rokem podala žádost o sociální byt. V současné době má již po prohlídce a vše je na dobré cestě. Na konci ledna 2021 by se tak Kateřina mohla stěhovat.

Konečně budeme mít důstojné bydlení a já budu moct vytvořit útulné domácí hnízdečko pro moje malé holčičky, které prožívaly nelehké změny, právě kvůli neustálému stěhování z jednoho azylového domu do druhého.

Za přidělení sociálního bytu jsem nesmírně vděčná, ačkoliv v bytě není vůbec žádné ani základní vybavení, kromě sporáku a kuchyňské linky. Já sama bohužel žádné vybavení do domácnosti nemám, protože jsem o něj přišla, když jsem se musela vystěhovat v roce 2018 z bytu, který jsem tehdy měla pronajatý s otcem mé první dcery.

Kvůli tomu jsme s dcerou Aničkou musely vyhledat pomoc v azylovém domě. Otec byl odsouzený a já jsem pronájem bytu po finanční stránce nezvládla. Mé příjmy tvoří pouze rodičovský příspěvek, přídavky na děti a doplatek na bydlení. Celkem je to 13 000 Kč, z toho hradím nájemné v azylové domě a zbytek musí vystačit na jídlo, pleny, sunary, hygienu, léky, drogerii, oblečení apod. Není v mých silách z této částky našetřit na vybavení domácnosti.

Já osobně žádné příbuzné, kteří by mi mohli pomoci s vybavením bytu, nemám. Moje maminka zemřela, když mi bylo ještě 17 let, a otec již od roku 2015 též nežije, sourozence žádné nemám.

Na všechno jsme jen my tři – já a moje dvě dcerky Anička s Eliškou tvoříme rodinu. Nemám koho bych požádala o pomoc s vybavením základních potřeb domácnosti, aby mohly mít moje holky poprvé v životě a už na pořád skutečný, útulný a pokojný domov. Z celého srdce Vám Všem děkuji za obrovskou vstřícnost a lidskost.

Poděkování

04. 01. 2021

Ještě jednou by jsem touto cestou chtěla velice poděkovat všem dárcům. Peníze budou použity na veškeré vybavení bytu, který pro mě a mé malé dcerky znamená nový začátek. Právě vy všichni laskavý dárci jste nám pomohli k tomuto cíli. Bez vás by jsme to nezvládli. Ráda sem pak vložím fotografie vybavení ke kterému jste nám pomohli. Velice děkuji za Vaše laskavé srdíčka a vážím si nesmírně vaší obrovské ochoty nám pomoci. S úctou vaše Maminka Katka s dcerami Aničkou a Eliškou ❣️

Ze ❤️ děkuji Vám Všem dárcům nesmírně si vážím Vaší pomoci ❣️

Ze ❤️ děkuji Vám Všem dárcům nesmírně si vážím Vaší pomoci ❣️

17. 12. 2020

Chtěla bych touto cestou ze 💖poděkovat právě Vám všem dárcům. Nesmírně si vážím Vaší ochoty pomocí nám 💕 chtěla bych Vám Všem popřát úžasné, klidné svátky vánoční a vše jen to dobré v novém roce❣️💋 maminka Katka s dcerami Aničkou a Eliškou 😘

Speciálně bych chtěla poděkovat rodině Klárky, Pavla, Johanky a Elišky, když jsem spatřila dar od Vás byla jsem spustili se mi slzy z očí štěstím. Velice si vážím toho, že právě nás si vybrala vaše dcerka 💋, neumím ani popsat jak moc jsem dojatá 😢 Vaší rodině přejeme také krásné, klidné vánoční svátky a jen to nejlepší do nového roku 💝 Ještě jednou více než obrovské děkujeme ❣️ Maminka Katka s dcerami Aničkou a Eliškou 💋❣️

❣️BEZ VÁS BY JSME TO NEZVLÁDLI DĚKUJEME ❣️

Sbírku již podpořilo 53 dárců

121 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

„Přeji hodně štěstí a zdraví Tři mušketýři :)“
1 221 Kč — Tereza Prusova Horká před 4 měsíci

500 Kč — Majstrovi před 5 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

„Milá Kateřino, přeji ať se Vám daří a vykouzlíte pohodový domov pro Vaší rodinku. Hlavně zdraví a mnoho radosti :-) “
500 Kč — Lucie P před 5 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

306 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

200 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

121 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

Další běžící sbírky

Parukou pomůžeme Vanesce být stejná  jako ostatní děti
66 %

Parukou pomůžeme Vanesce být stejná jako ostatní děti

Na nový začátek pro samoživitelku Martu
56 %

Na nový začátek pro samoživitelku Martu

Dovybavme domov samoživitelky Jitky a nemocného syna
77 %

Dovybavme domov samoživitelky Jitky a nemocného syna