Umožníme nemocnému Nicolasovi jezdit do školy

Příbor / Sbírku organizuje Lucie Veselková

{}

Umožníme nemocnému Nicolasovi jezdit do školy

0 %

Vybráno 27 216 Kč z 27 216 Kč
Zbývá -48 dnů
Sbírka byla ukončena 05. března 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem maminkou Nicolase a Stelly. Oba vyžadují speciální péči z důvodu diagnostikované poruchy autistického spektra a přidružených nemocí.

U syna se projevuje nemoc ve vyšší míře, vyžaduje stálý dohled 24/7 a pomoc v sebeobsluze. Děti užívají léky, které jsou finančně nákladné. Jejich výchova je psychicky, fyzicky i finančně náročná a já sama začínám ztrácet síly. Můj zdravotní stav se natolik zhoršil, jsem po operaci zad a další mě čeká. Jsem na dlouhodobé nemocenské.

Nicolasovo chování bývá nezvladatelné, často doprovázené epileptickými záchvaty. Navštěvuje speciální školu, kde má svého asistenta. Škola je ale mimo naše město a musí proto dojíždět.

Jak sbírka pomůže?

Škola poskytuje denní svoz. Ale na ten bohužel nemám finance a nejsem schopná na něj nasetřit vzhledem ke zvýšené péči o děti a svému zdravotnímu stavu. Proto jsem chtěla požádat o pomoc, za vybrané prostředky bych uhradila synovi svoz do školy na několik měsíců a také obědy. Ráda bych dětem dopřála i hiporehabilitační pobyt.

Všem děkuji za podporu, Lucie


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Poděkování vám všem!

05. 03. 2024

Strasně moc děkujeme dárcům a hlavně znesnáze, že nám ummožnila prodloužení sbírky, peníze, které se vyberou, budou použité na terapie pro obě děti, hiporehabilitační pobyt pro další rozvoj dětí a ustalení agresivity. Jste všichni, super děti měly konečně usměv na tvaří, to už dlouho nebylo. 

Poděkování

02. 03. 2024

Dobrý den. Paní Iris moc děkujeme za pozdrav. Taky posílame andílka pro štěstí.. NIKY MOC DĚKUJE ZA ŘÍSPĚVEK MĚL RADOST. a říkal že bude mět na zaplacení obědu moc vám děkuji konečně jsem ho viděla se smát moc to nedělá. Maminka

poděkování

01. 03. 2024

Dobrý den,paní Lucko Niky moc děkuje za pozdrav a taky zdraví.i mě to dojalo niky vám začal řikat andílek,A Diky Vám Muže Jezdit Do ŠKOLY .Už SE MOC ŤEŠÍ.MAMINKA.Pozdrav Od NIKIHO " MOC VÁM DĚKUJI "Nicolas

Sbírku již podpořilo 4 dárců

„Maminko, snad se budete usmívat všichni tři :) opatrujte se.“
7 000 Kč — Lucie před 2 měsíci

„Zdravím maminku, které přeji hodně energie a zdraví, a Nicolase se Stellou.🍀“
3 000 Kč — Iris před 2 měsíci

„Potěšil mě vzkaz, dojalo mě to :) pozdravuji Nikyho. Posílám podporu, aby mohl do školy. To je důležité... :)“
10 000 Kč — Lucie před 2 měsíci

„Držte se!“
7 216 Kč — Lucie před 3 měsíci