Tragédie na Kladensku. Pomoc rodině zesnulého Ondráška

Liběchov / Sbírku organizuje Marta Doleželová

{}

Tragédie na Kladensku. Pomoc rodině zesnulého Ondráška

0 %

Vybráno 357 485 Kč z 100 000 Kč
Zbývá -742 dnů
Sbírka byla ukončena 03. června 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Před 4 dny námi s přítelem velmi otřásla tragická nehoda, kdy při truck závodech na Kladensku byl projíždějícím terénním vozem sražen syn mojí kamarádky Ondrášek. Chlapci nebyly ani 4 roky. Přes veškerou snahu záchranářů podlehl malý Ondrášek zraněním na místě.

Život chlapečkovi nikdo nevrátí, ale jeho pozůstalé rodiče s maličkou sestřičkou můžeme podpořit alespoň v těch nejtěžších momentech.

Výtěžek sbírky půjde na náklady spojené s posledním rozloučením, uložením a zajištěním rodiny na překlenutí toho nejhoršího období.

Tatínek chlapečka – živnostník, musel pod tíhou momentálních okolností přestat pracovat a je v péči lékařů, stejně tak i maminka, která je jinak na mateřské s 2letou dceruškou.

Případ bude dál kriminalisty vyšetřován a rodina je teď v hrozném psychickém stavu.

Slovy lze jen těžko vyjádřit soustrast, kterou s nimi cítíme. Pojďme jim tak alespoň trochu odlehčit tam, kde můžemepraktickou finanční pomocí, aby mohli zajistit důstojné rozloučení a přečkat s tak maličkou dcerkou bezprostřední těžké období.

Děkujeme, že pomůžete s námi.

Poděkování vám všem!

05. 09. 2022

Zdravím a děkuji upřímně všem dobrým lidem, přátelům i anonymním dobrodincům, každému jednotlivci, který vyjádřili podporu a pomoc rodině tragicky zesnulého Ondráška a formou povzbuzujících, srdečných vzkazů a finančním příspěvkem jsme všichni společně dokázali sbírku dovést do zdárného konce. Tato rodinná tragédie přesahuje lidské síly, a byl to každý jeden vzkaz od vás, který posilňoval zarmoucené rodiče a povzbuzoval k životu. A to je "nejvíc a víc", jak by řekl Ondrášek. Díky! Marta Doleželová

Sbírku již podpořilo 413 dárců

400 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Čas..“
253 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

10 000 Kč — Patrik Jizera před 2 lety

373 Kč — Jana Machová před 2 lety

„Bolí mě to za vás, hodně sil “
373 Kč — Marián před 2 lety

2 112 Kč — Karel Zrost před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Honza před 2 lety

200 Kč — Dominik před 2 lety

500 Kč — Dominik před 2 lety