Terapie pro Honzu s úzkostnou poruchou

Brno / Sbírku organizuje Jan Strnad

{}

Terapie pro Honzu s úzkostnou poruchou

0 %

Vybráno 2 729 Kč z 48 000 Kč
Zbývá -809 dnů
Sbírka byla ukončena 31. ledna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Honza, je mi 35 let a již přes 15 let se potýkám s úzkostnou poruchou, která postupně změnila celý můj život. Ze začátku mi trochu pomáhaly léky a mohl jsem vystudovat vysokou školu. Postupně se však v mém těle objevily silné křeče, na které nic nepomáhá, a které mi znemožňují normálně fungovat. Vyšetření ani jiné lékařské metody nic nepřinesly ani neodhalily. Absolvoval jsem nesčetně pokusů se začlenit do normálního života včetně terapií, psychiatrických pobytů a opakované pokusy začít pracovat.

Aktuálně bych se chtěl pokusit svůj stav změnit pomocí EFT terapie, avšak prostředky již došly, a proto se skrze tento portál obracím s prosbou o příspěvek na rok této terapie.

Léčba vyjde 1000 kč za sezení. Budu samozřejmě rád za jakýkoliv příspěvek, který mi umožní i kratší dobu této terapie. Stále věřím, že je šance se do normálního života začlenit a se svým stavem pohnout a začít pracovat, alespoň na zkrácený úvazek. Pomůžete mi toho prosím dosáhnout?

Budu moc vděčný za každý příspěvek, který pro mě bude znamenat neuvěřitelnou podporu.

Sbírku již podpořilo 7 dárců

200 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Hodně sil, Honzo, držte se! “
777 Kč — Jarka před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

50 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„good luck“
825 Kč — Bára před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Ahoj Honzo, mas muj obdiv, jsi odvazny a nevzdavas to. Ja mam tez zkusenost s tim samym, ale uz jsem z toho skoro venku. Klidne se mi na mail ozvi, rada pomuzu.“
373 Kč — Michaela před 2 lety