Teplá voda a čisté oblečení pro 7člennou rodinu

Jeseník / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Teplá voda a čisté oblečení pro 7člennou rodinu

0 %

Vybráno 0 Kč z 28 000 Kč
Zbývá -733 dnů
Sbírka byla ukončena 14. června 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Sylva a bydlím v malé obci se svými 5 nezletilými dětmi a s mým přítelem. Žijeme v odloučené lokalitě na hranici s Polskem.

 Momentálně jsme bez vody, kterou ale již obec začala dělat a snad se to tedy brzy změní, abychom mohli normálně civilizovaně žít. 

 Přítel pracuje na Technických Službách v Jeseníku (13 000,-) a já jsem na rodičovské dovolené (3600,-) k tomu mám přídavky na děti (3600,-). Nepobíráme ale žádné jiné dávky, vše se snažíme zvládat samostatně, i když je to často dost náročné. Nenadálá událost, jako je tato, je pro nás ovšem překážkou, kterou sami nejsme schopni zdolat a finančně pokrýt.

 Vzhledem k situaci je u nás doma nutné dát dohromady koupelnu, aby se děti měly kde mýt, a hlavně jsme mohli i normálně prát – jelikož tu brzy budeme mít přívod vody. 

 Náklady na nejnutnější věci spojené s úpravami na důstojné bydlení teď bohužel dohromady nedáme, moc by nám proto pomohlo dát dohromady finance na lázeňská kamna (20 tis.), aby se děti mohly koupat a na pračku (7 tis.), abych jim mohla i prát.

 Situaci nám ztěžuje aktuální zdražování, náklady na život tak rostou, ale naše příjmy bohužel zůstávají stejné, ať už se snažíme jakkoliv živořit.

 Jsem opravdu moc vděčná aspoň za jakýkoliv pokus nám pomoct. Je to vše pro moje děti.

 S pozdravem, maminka Sylva