Tandemové kolo pro Alíka

Praha / Sbírku organizuje Martina Asalová

{}

Tandemové kolo pro Alíka

0 %

Vybráno 61 460 Kč z 61 360 Kč
Zbývá -879 dnů
Sbírka byla ukončena 17. února 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Alík je nádherný 10,5letý chlapeček, který se narodil jako naprosto zdravé a krásně prospívající miminko. V 6 měsících však vážně onemocněl a už v tomto raném věku mu byl diagnostikován Westův syndrom, což je nejtěžší forma epilepsie, jejíž záchvaty vedou k poškození mozku. Vlivem epileptických záchvatů se postupně přidávaly další diagnózy. Alík bohužel potřebuje 24hodinovou péči a pomoc ve všech oblastech života.

Venku se pohybuje výhradně na speciálním kole/tříkolce pro hendikepované děti. Vzhledem k tomu, že na kole neujede daleko a je potřeba ho přidržovat za vodící tyč, nejsou možné delší výlety, na které bychom rádi jezdili, a které by synovi rozšířily obzory.

Speciální tandemová tříkolka s elektrickým pohonem Alíkovi umožní volnější pohyb, díky kterému se Alík dostane na místa, kam by se jinak nedostal.

Tato tříkolka je pro nás teď finančně nedosažitelná a zdravotní pojišťovna na ni nepřispívá. Navíc syn navštěvuje speciální základní školu a potřebuje obrovské množství rehabilitací, jejichž základem je také finančně náročná hipoterapie.

Snažíme se nic nevzdávat i přes to, že náš Alík ve svých 10,5 letech trpí epilepsií, autismem, percepčně motorickou poruchou se sníženou pozorností, nerovnoměrné kognitivní schopností na hranici výrazného podprůměru, vývojovou koordinační poruchou a středně těžkou mentální retardací. Přáli bychom si, aby přes to všechno mohl objevovat svět stejně jako ostatní děti. Vaším příspěvkem na tříkolku mu darujete právě tuto možnost.

Díky všem dárcům !!!

25. 03. 2022

Dobrý den,

mnohokrát děkuji znesnáze21 za uspořádání sbírky na tandemovou tříkolku pro Alíka a ze srdce děkuji vám všem za obrovskou pomoc.

Děkuji a přeji krásný den Martina Asalová

Sbírku již podpořilo 31 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Užij si kolo Alíku“
32 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

10 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Výtěžek z aukci “
2 827 Kč — ČESKY MOZEK před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Veronika Vackova před 2 lety

„Aliku,moc přeju,ať se penízky co nejdříve vyberou a vozík ti dělá radost a pomáhá ti...“
1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety