Stěhování pro invalidní Aničku a Evu

Jihlava / Sbírku organizuje Lucie Anna Chvátalová

{}

Stěhování pro invalidní Aničku a Evu

0 %

Vybráno 0 Kč z 70 000 Kč
Zbývá -719 dnů
Sbírka byla ukončena 25. dubna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Lucie Anna, je mi 38let, žiji ve městě Jihlava v bytě se svou milovanou maminkou Evou. Obě jsme v invalidním důchodu, a máme zdravotní omezení.

V ledu letošního roku nám zemřel můj milovaný tatínek a manžel mojí maminky. Tatínek se o nás staral a živil nás, a tak je pro nás nyní situace těžká i po finanční stránce.

Můj zdravotní stav se bohužel s postupem let zhoršuje. Ještě před 4 roky jsem mohla chodit o berlích a dnes už jsem jen odkázaná na invalidní vozík a k tomu se připojily ještě další neurologické problémy. Maminka je už dlouhá léta těžká astmatička, a tak to není jednoduché.

Okolnosti nás nutí k přestěhování do menšího bytu i to je ale problém, protože z našich invalidních důchodů se s vysokými náklady na bydlení nic ušetřit nedá.

Potřebujeme 15 000 Kč na první nájemné, než se vyřídí příspěvek na bydlení a pomoc se samotným stěhováním, které vyjde na 10 000 Kč. Výtěžek sbírky dále pokryje postele s ortopedickými matracemi a další nezbytné pomůcky pro vybavení bytu pro potřeby vozíčkáře.

Příjem, který máme nám stačí jen na pokrytí běžných výdajů, ale to by znamenalo žít v prázdném bytě o 4 stěnách. Budeme vám moc vděčné, když nám pomůžete přestěhovat se do bytu, který je kompletně bezbariérový, kde bude vše, co v naší zdravotní kondici potřebujeme, a který si budeme s našimi příjmy schopny pronajímat dlouhodobě.

Sbírku již podpořilo 3 dárců

„převod do sbírky Pomozme zdravotní sestřičce Soně zpět na vlastní nohy“
-600 Kč — znesnáze21 před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Lucka před 2 lety