Společně podpořme Tomáše s těžkou mentální retardací!

Litvínov / Sbírku organizuje Stanislava Drdlíková

{}

Společně podpořme Tomáše s těžkou mentální retardací!

0 %

Vybráno 0 Kč z 15 000 Kč
Zbývá -193 dnů
Sbírka byla ukončena 07. prosince 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem pečující maminka o svého syna Tomáše. Syn má těžkou mentální retardaci, atypický autismus a další komplikace, včetně poruchy chování a řeči. Starat se o něj je náročné, ale uděláme pro něj cokoli.

Tomáš má těžkou diagnózu, což znamená, že vyžaduje mnoho péče a podpory. Jsme 6členná rodina. Kromě Tomáše mám ještě další 3 děti, a s tím se přirozeně pojí vysoké rodinné náklady. I když si někdy připadám doslova na roztrhání, tak všechny své děti miluji a jsem ochotna dělat vše pro jejich štěstí.

Tomášova diagnóza vyžaduje různé formy terapie a pomůcek, které nejsou levné. Přesto se snažím zajistit mu co nejkvalitnější péči.

Jak sbírka pomůže?

Chci zlepšit Tomášovu kvalitu života. Plánujeme pořídit notebook s DVD mechanikou nebo alespoň externí optikou, aby mohl sledovat své oblíbené filmy a pohádky. Tato technologie by také pomohla rozvíjet jeho schopnosti s různými podpůrnými programy.

Dále Tomáš potřebuje hipoterapie, které nejsou hrazené pojišťovnou. Tato terapie má pozitivní vliv na jeho fyzickou i duševní pohodu. Hipoterapie pomůže Tomášovi zlepšit jeho motorické schopnosti a celkovou kvalitu života.

Pomozte nám prostřednictvím této sbírky získat potřebné finanční prostředky na notebook a hipoterapii pro Tomáše. Každý příspěvek, ať už malý či velký, může udělat velký rozdíl v životě našeho syna.

Děkujeme vám za vaši laskavost a podporu. Společně můžeme pomoci Tomášovi žít plnohodnotněji a šťastněji.


Děkujeme.


Tomášova maminka s rodinou

Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Převod do sbírky Malý Bryan bojuje s nádorem na mozku. Podpořme ho!“
-252 Kč — znesnáze21 před 5 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před rokem