Šance pro Kristýnku

Slaný / Sbírku organizuje Lenka Vaňková

{}
0 %

Šance pro Kristýnku

Vybráno 78 020 Kč z 70 000 Kč
Zbývá -881 dnů
111 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. prosince 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

Ahoj, jmenuji se Kristýnka a pro rodiče jsem vymodleným dítětem. Když se mamince podařilo otěhotnět, nikdo netušil, jak trnitá cesta je čeká… Narodila jsem se totiž se zkrácenými horními i dolními končetinami.

Dnes mi je 24let a jsem plně odkázána na pomoc maminky. Zhruba před týdnem v nás vzplanula nová naděje, že bych se mohla postavit na vlastní nohy. Pomohly by mi k tomu intenzivní rehabilitace na klinice v Armandi Therapy Clinic a Feldenkraisova metoda, které nejsou bohužel hrazeny z veřejného pojištění. Ani pro nás není bohužel možné pokrýt výdaje z vlastních zdrojů. Proto se obracím s žádostí o pomoc na Vás.?

Pomůžete nám splnit náš společný sen? Byla bych za to moc ráda❤️

Než jsem přišla na svět…

Moji rodiče tvořili úžasný pár, kterému mohl kdekdo závidět jejich lásku. Společně chtěli vytvořit rodinu, o miminko se snažili několik let, bohužel jim štěstí nebylo nakloněno. Rozhodli se adoptovat roční Markétku. Když bylo Markétce 8 let, stal se tak trochu zázrak… přišla jsem na svět já – Kristýnka.

Poděkování

11. 01. 2021

Dobrý den, 

 

velice ráda bych jménem Kristýnky i její maminky poděkovala všem z týmu Znesnáze21, za profesionální přístup, rychlou komunikaci a tipy pro úspěšnou sbírku. Nesmíme opomenout velké díky i štědrým dárcům, bez kterých by se sbírka nenaplnila do svého cíle. Tímto jste pomohli Kristýnce v naději, že by se mohla díky intenzivnímu cvičení na neuroklinice Armandi postavit na nohy a být o malinko soběstačnější a tím pomohla i své mamince Věrce.

 

S úctou a vděkem 

 

Lenka Vaňková 

Sbírku již podpořilo 96 dárců

23 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

5 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Kristýnko, hodně štěstí v novém roce. Držíme palce!!!!“
2 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

129 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

299 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„💕😊“
500 Kč — Šestákovi před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Kristýnko, hodně štěstí“
121 Kč — Anonymní dárce před 2 lety