Romanka bojuje s nádorem. Potřebuje auto se senzory

Planá u Mariánských Lázní / Sbírku organizuje Soňa Jeřábková zc.manzes@avokbarejinos

{}
0 %

Romanka bojuje s nádorem. Potřebuje auto se senzory

Vybráno 6 650 Kč z 310 000 Kč
Zbývá 47 dnů 2 % z původního cíle

Sbírce pomůžete i sdílením

Romanka je statečná mladá maminka, samoživitelka, která se stará o devítiletou dceru Sophii a ani ne ročního syna Lukáška. V poslední době si s ní osud nepěkně pohrává.

Když čekala syna, zjistili lékaři v devátém měsíci těhotenství, že onemocněla rakovinou sítnice. Kvůli koronaviru bylo náročnou operaci nutné posunout a podstoupila ji až letos v dubnu. Zhoubný nádor se bohužel odstranit zcela nepodařilo a Romanka už na operované oko nikdy neuvidí. Je pod dohledem lékařů, kteří hlídají, aby se nádor nezvětšoval. Doktoři věří, že v boji s rakovinou nyní pomůže ozařování.

Romanka musí jezdit často do nemocnice. A tady přišla druhá rána. Kamarád, kterému před časem půjčila své auto, vůz kompletně zničil a zdráhá se opravu zaplatit. Romana tak zůstala bez tolik potřebného auta.

Vzhledem k jejímu onemocnění a zhoršené schopnosti vidět by potřebovala automobil, který bude vybavený kamerou a senzory, které jí usnadní řízení i parkování. Cena takového vozu, byť starší verze, se pohybuje okolo 300 000 korun. Romaně by auto nyní moc pomohlo s dojížděním k lékařům a později s péčí o rodinu.

Proto zakládáme sbírku, abychom Romance s pořízením nového auta pomohli. Budeme vděční za každý příspěvek, který můžete věnovat.

Vzhledem k současnému zdravotnímu stavu nemůže Romanka pracovat a starám se o ni i vnoučata já. Dceru čeká ještě dlouhá cesta k uzdravení, ale je statečná a jsme přesvědčení, že to i díky Vaší pomoci zvládne. Velmi si Vaší podpory vážíme a děkujeme za ni.

Maminka Soňa

Sbírku již podpořilo 9 dárců

800 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

1 500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

100 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

2 000 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

150 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

Další běžící sbírky

Sestřičky sestřičkám
10 %

Sestřičky sestřičkám

Nový život pro děti z Líský
7 %

Nový život pro děti z Líský

Cesta k DOMOVU pro maminku a 5 dětí
51 %

Cesta k DOMOVU pro maminku a 5 dětí