Romanka bojuje s nádorem. Potřebuje auto se senzory

Planá u Mariánských Lázní / Sbírku organizuje Soňa Jeřábková

{}
0 %

Romanka bojuje s nádorem. Potřebuje auto se senzory

Vybráno 38 594 Kč z 310 000 Kč
Zbývá -886 dnů
12 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. prosince 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

Romanka je statečná mladá maminka, samoživitelka, která se stará o devítiletou dceru Sophii a ani ne ročního syna Lukáška. V poslední době si s ní osud nepěkně pohrává.

 

Když čekala syna, zjistili lékaři v devátém měsíci těhotenství, že onemocněla rakovinou sítnice. Kvůli koronaviru bylo náročnou operaci nutné posunout a podstoupila ji až letos v dubnu. Zhoubný nádor se bohužel odstranit zcela nepodařilo a Romanka už na operované oko nikdy neuvidí. Je pod dohledem lékařů, kteří hlídají, aby se nádor nezvětšoval. Doktoři věří, že v boji s rakovinou nyní pomůže ozařování.

 

Romanka musí jezdit často do nemocnice. A tady přišla druhá rána. Kamarád, kterému před časem půjčila své auto, vůz kompletně zničil a zdráhá se opravu zaplatit. Romana tak zůstala bez tolik potřebného auta.

 

Vzhledem k jejímu onemocnění a zhoršené schopnosti vidět by potřebovala automobil, který bude vybavený kamerou a senzory, které jí usnadní řízení i parkování. Cena takového vozu, byť starší verze, se pohybuje okolo 300 000 korun. Romaně by auto nyní moc pomohlo s dojížděním k lékařům a později s péčí o rodinu.

 

Proto zakládáme sbírku, abychom Romance s pořízením nového auta pomohli. Budeme vděční za každý příspěvek, který můžete věnovat.

 

Vzhledem k současnému zdravotnímu stavu nemůže Romanka pracovat a starám se o ni i vnoučata já. Dceru čeká ještě dlouhá cesta k uzdravení, ale je statečná a jsme přesvědčení, že to i díky Vaší pomoci zvládne. Velmi si Vaší podpory vážíme a děkujeme za ni.

 

Maminka Soňa

 

Poděkování

19. 04. 2021

Ráda bych touto cestou poděkovala Znesnázi21 za projevenou podporu.

Tímto bych chtěla poděkovat ze srdce Vaší nadaci i všem dárcům. Za poskytnutý finanční příspěvek  doufám, že pořídím vozidlo, které mě i mé děti dopraví na vyšetření do nemocnice.

S pozdravem maminka Romana 

Sbírku již podpořilo 19 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držím Vám palce!“
20 000 Kč — Pavel před 2 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

5 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

2 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 2 lety