Rodinu ze Štětí zasáhl požár. Pomozme jim začít znovu

Mšeno / Sbírku organizuje Petra Vajdáková

{}

Rodinu ze Štětí zasáhl požár. Pomozme jim začít znovu

0 %

Vybráno 68 000 Kč z 400 000 Kč
Zbývá -1252 dnů
Sbírka byla ukončena 08. listopadu 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Rodinu z Ústecka zasáhl před pár dny ničivý požár.Jirka a jeho rodina – přítelkyně Jana, dva malí synové a babička, zažívajítěžké chvíle. Jejich milovaný domov skončil v plamenech a čeká jerozsáhlá a nákladná rekonstrukce. Bohužel přišli o veškeré vybavení aponičené jsou i hračky a oblečení.

„Chtěla jsem Vás poprosit o poslání, byť jen malé částky,aby v tom rodina nezůstala sama a abychom jim aspoň trochu finančně pomohli,“obrací se na dárce rodinná kamarádka Petra.

Jana je na mateřské dovolené a výdělečný je pouze Jirka,který bude bez pomoci druhých dělat vše hodně dlouho. Vybrané finance budoupoužity na rekonstrukci domu, na pořízení nábytku, oblečení a domácíchspotřebičů.

Tragédii způsobila dětská chůvička

Požárem byla zcela zasažena obytná místnost v podkrovívčetně vnitřního vybavení. Postele, nábytek, oděvy, počítač, televize… všeje nevratně pryč. Zasažena byla trámová konstrukce střechy včetně pobití,dvoukřídlové okno, vstupní dveře, vnitřní rozvody elektroinstalace a topení.Zplodinami topení a sálavým teplem došlo k poškození dalších podkrovníchmístností. Příčinu požáru hasiči označili jako závadu na dětské chůvičce.

Použitá hasební voda prosákla skrze stropní konstrukci doobytných místností v přízemí domu. Dvouletý Matyášek a osmiletý Péťa takmají všechno oblečení a hračky mokré a částečně zničené. Babička je momentálněmimo domov, i ona má však své věci mokré a poničené.


Rodina musí sundat celou střechu, natahat do domu kompletcelou elektriku, strhat v každé místnosti stropy a udělat nové, vymalovatzdi, udělat novou kuchyň a vybavit ji spotřebiči, ty stávající jsou totižzničené od hašení požáru.

Sbírku již podpořilo 117 dárců

800 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

276 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety