Rodina nemocné Claudinky potřebuje na energie

Chomutov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Rodina nemocné Claudinky potřebuje na energie

0 %

Vybráno 10 000 Kč z 9 000 Kč
Zbývá -447 dnů
Sbírka byla ukončena 08. března 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Než se mi narodila naše dnes již 5letá Claudia, která bojuje s vážnými zdravotními potížemi jako: opožděný psychomotorickým vývojem, makrocefalií – nadměrnou velikostí hlavy, hypotonií – ochablými svaly a hypochondroplazií – onemocněním růstu kostí, pracovala jsem jako pokojská. I když jsem vyučená prodavačka, úklid mě strašně baví.

Vše se ale změnilo s Claudinčinou nemocí. Péče o ni je velmi náročná. Navíc neustále nevíme, co bude. Podle posledního odběru stolice se začíná rozjíždět i nějaký zánět střeva. Chudinka mimo všechny její diagnózy trpí už od malička na zácpu a 4 roky je na klyzmatech. K tomu všemu pečuji i o mou tetu, která trpí těžkou fází demence a schizofrenií.

Vzhledem k opožděnému psychomotorickému vývoji je někdy těžké s Claudi komunikovat, ale pracujeme na tom s ranou péčí, která nám v tomto směru moc pomohla. Naší dceři se snažíme poskytnout vše, co dokážeme s podporou odborníků.

Celkově je pro nás tato náročná dlouhodobá péče psychicky i fyzicky velmi vyčerpávající a zvedající se ceny energií devastační.

Jak sbírka pomůže?

Prosím, pomozte nám uhradit nedoplatky na zálohách energií. Je pro nás velmi důležité, abychom se mohli i nadále Claudince intenzivně věnovat. Naším hlavním cílem je, aby Claudinka mohla žít spokojeně a společně s námi a rozvíjet se v rámci svých schopností a možností. Pomozte nám prosím.

Naše rodina si v nedávné době prošla doslova rokem hrůzy. Manžel podstupoval léčbu na hepatitidu C, kterou má bohužel už chronickou. Kvůli covidu ho propustili z práce, ale teď od 1.12 2022 si našel práci alespoň na 5hodinový úvazek. Poslední roky jsou pro nás moc těžké ne jenom finančně, ale hlavně psychicky. V březnu 2021 mi zemřela mamka na rakovinu žaludku, v únoru 2022 tchýně na rakovinu ledvin a v květnu 2022 tatínek na rakovinu mozku.

Mám ještě 3 dcery a jednoho syna. Vanesse je 15 let a navštěvuje 9.třídu. Jsem na ni moc pyšná, protože příštím rokem si dává přihlášku na obor cukrářka. Melanie je 13 let, je v 6. třídě a má zatím samé jedničky. Kristianovi je 21 let a letos odmaturoval na střední škole diplomacie a veřejné správy. Po Novém roce se od nás bude stěhovat k přítelkyni.

Prosím, pomozte nám v této nelehké době, která je těžká pro všechny, ale naši rodinu osud opravdu nešetřil. Dáte mi tak šanci se věnovat mojí nemocné dceři, která mou péči tolik potřebuje.

Děkuji.

Sbírku již podpořilo 13 dárců

3 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

550 Kč — Anonymní dárce před rokem

150 Kč — Anonymní dárce před rokem

150 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 500 Kč — Honza před rokem

150 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Hodně štěstí :-)“
777 Kč — Tomáš Malý před rokem