Roční asistence pro Martinu

Brno / Sbírku organizuje Eva Velková

{}

Roční asistence pro Martinu

0 %

Vybráno 139 254 Kč z 180 000 Kč
Zbývá -876 dnů
Sbírka byla ukončena 28. února 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Už jednou jsme Vás pomocí znenáze21 seznámily se životním příběhem naší kamarádky a bývalé spolužačky Martiny Putnové z Brna, která má roztroušenou sklerózu ve velmi pokročilém stádiu. Požádaly jsme o pomoc a Vy všichni, úžasní lidé, jste Martině pomohli. Peníze použila na doplatek na elektrický vozík, oční navigaci, polohovací postel a asistenci. A její slova díků nebrala konce.

Letos Martina oslavila padesáté narozeniny a její zdravotní stav se bohužel zase zhoršil... Je upoutaná zcela na invalidní vozík a hýbe pouze hlavou. A přidaly se další zdravotní problémy.

Po peripetiích s rozvodem se muž odstěhoval ze společné domácnosti a ona zůstala odkázána na celodenní pomoc asistentů. Noční asistenci a polohování jí zajišťuje její syn, ale i on plánuje své osamostatnění.

Než se Martině podaří přestěhovat se do chráněného bydlení, kde budou asistenční služby lépe dostupné, je nutné zajistit pro ni péči na každý den.

Na asistenční služby potřebuje Martina asi 34.000 Kč měsíčně, její příspěvek na péči činí 19.200 Kč. Každý měsíc jí tedy chybí cca 15.000 Kč. Pojďme jí prosím zase pomoct!

Společnými silami zajistíme Martině důstojné žití, sbírka jí pomůže uhradit asistenci v domácím prostředí na celý rok. A to není málo!

Děkujeme za jakoukoliv pomoc, opravdu si toho moc vážíme. Martině pomůžete i sdílením odkazu na sbírku na sociálních sítích.

Jana a Eva

 

Děkujeme!

27. 02. 2022

Blíží se konec sbírky pro Naši kamarádku Martinu a my všichni z jejího okolí opravdu moc děkujeme za všechny příspěvky a podporu. I v této nelehké době se našlo hodně lidí s otevřeným srdcem a ochotou pomoci. Ještě jednou všechny zdravíme a DĚKUJEME VŠEM!

Poděkování

08. 02. 2022

Velké poděkování Vám všem! Opravdu moc moc děkujeme za každý příspěvek pro Martinu, za pomoc se sdílením na odkaz sbírky a za slova podpory. Díky Vaší pomocí bude mít Martina příspěvek na asistenční služby a to je skvělé!

Poděkování

02. 01. 2022

Děkujeme za všechny příspěvky a sdílení sbírky pro Martinu. Každé Vaší pomoci si velmi vážíme.

Vše nejlepší v novém roce!

Sbírku již podpořilo 191 dárců

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držím Vám palce.“
200 Kč — Dana před 2 lety

777 Kč — Hana Čajanová před 2 lety

„Marti, další kapka...“
388 Kč — Kamila před 2 lety

2 112 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

5 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

478 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

40 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

30 Kč — Anonymní dárce před 2 lety