Rehabilitační pobyt pro Sárinku

Bilina / Sbírku organizuje Ladislav Kiezler

{}
0 %

Rehabilitační pobyt pro Sárinku

Vybráno 32 388 Kč z 32 000 Kč
Zbývá -1001 dnů
101 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 07. září 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

Sárinka je dvanáctiletá holčička, která se narodila předčasně. Na světpřišla společně se svým dvojčetem, sestřičkou. Obě musely od samého začátkubojovat o život… Sestřička bohužel ten svůj prohrála.

Sárinkasi musela v tak nízkém věku projít několika těžkými operacemi, nakterých závisela její budoucnost. Holčička byla velice drobná a neodpovídala vývojem svému věku. V 6 letech jí diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu.

Ipřes náročné každodenní cvičení Vojtovy metody se zdravotní stav Sárinkynezlepšil. Dokáže pouze ležet a obtížně hýbat končetinami. Z důvoduortopedických potíží skoro vůbec nesedí. S holčičkou se navíc velmi těžkomanipuluje a z tohoto důvodu je ochuzena o veškeré dění. Rodina protožádá o vaši pomoc s dofinancováním intenzivní rehabilitace v Piešťanech,na kterou jim chybí 32 tisíc korun.

Finanční situace rodiny je velmi náročná. Maminkas druhem vychovává ještě 15letého bráchu. Veškeré příjmy tvořípříspěvek na péči a dávky státní sociální podpory. Vážný zdravotní stavSárinky jim neumožňuje být v pracovním poměru, jelikož péče je neustálá.V průměru jezdí jednou/dvakrát týdně za lékaři, navíc Sára podstupujevelmi často operace, zejména se zoubky. Má potíže s trávením potravy…

"Velkápodpora se nám dostává od nadace Dobrý Anděl. Přesto nedokážeme našetřit takvysokou částku na potřebné rehabilitace. Věříme, že pobyt v Adeli MedicalCenter v Piešťanech naši dceru posune kupředu. Představuje pro nás naději,že bude dlouhodobě sedět a bude moct více poznávat okolní svět."

rodina Kiezlerova

Poděkování

06. 12. 2020

Děkujeme všem dárcům za prispevky které budou pouzity na Sarinky rehabilitaci v Adeli centrum v Piešťanech. Jsem vám moc vděční za vše . Moc děkujeme rodina Kiezlerová

Sbírku již podpořilo 46 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

150 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

400 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hodně štěstí, Sárinko:-*“
300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Moc Vám všem držím pěsti!“
1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety