Rehabilitační pobyt pro Sárinku

Bilina / Sbírku organizuje Ladislav Kiezler

{}

Rehabilitační pobyt pro Sárinku

0 %

Vybráno 32 388 Kč z 32 000 Kč
Zbývá -1270 dnů
Sbírka byla ukončena 07. září 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Sárinka je dvanáctiletá holčička, která se narodila předčasně. Na světpřišla společně se svým dvojčetem, sestřičkou. Obě musely od samého začátkubojovat o život… Sestřička bohužel ten svůj prohrála.

Sárinkasi musela v tak nízkém věku projít několika těžkými operacemi, nakterých závisela její budoucnost. Holčička byla velice drobná a neodpovídala vývojem svému věku. V 6 letech jí diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu.

Ipřes náročné každodenní cvičení Vojtovy metody se zdravotní stav Sárinkynezlepšil. Dokáže pouze ležet a obtížně hýbat končetinami. Z důvoduortopedických potíží skoro vůbec nesedí. S holčičkou se navíc velmi těžkomanipuluje a z tohoto důvodu je ochuzena o veškeré dění. Rodina protožádá o vaši pomoc s dofinancováním intenzivní rehabilitace v Piešťanech,na kterou jim chybí 32 tisíc korun.

Finanční situace rodiny je velmi náročná. Maminkas druhem vychovává ještě 15letého bráchu. Veškeré příjmy tvořípříspěvek na péči a dávky státní sociální podpory. Vážný zdravotní stavSárinky jim neumožňuje být v pracovním poměru, jelikož péče je neustálá.V průměru jezdí jednou/dvakrát týdně za lékaři, navíc Sára podstupujevelmi často operace, zejména se zoubky. Má potíže s trávením potravy…

"Velkápodpora se nám dostává od nadace Dobrý Anděl. Přesto nedokážeme našetřit takvysokou částku na potřebné rehabilitace. Věříme, že pobyt v Adeli MedicalCenter v Piešťanech naši dceru posune kupředu. Představuje pro nás naději,že bude dlouhodobě sedět a bude moct více poznávat okolní svět."

rodina Kiezlerova

Poděkování

06. 12. 2020

Děkujeme všem dárcům za prispevky které budou pouzity na Sarinky rehabilitaci v Adeli centrum v Piešťanech. Jsem vám moc vděční za vše . Moc děkujeme rodina Kiezlerová

Sbírku již podpořilo 46 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

150 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

400 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Hodně štěstí, Sárinko:-*“
300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Moc Vám všem držím pěsti!“
1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety