Propojte Ostravu – podpořte naše aktivity

Ostrava / Sbírku organizuje Komunitní centrum Zahrádka

{}
0 %

Propojte Ostravu – podpořte naše aktivity

Vybráno 0 Kč z 65 000 Kč
Zbývá 93 dnů
0 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. prosince 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Naše komunitní centrum Zahrádka je tu pro Ostravu a všechny její obyvatele od srpna minulého roku. Propojujeme generace prostřednictvím aktivit, které jsou zábavné, kreativní a vzdělávací. A už jsme tu měli tolik skvělých akcí, na kterých jsme mohli spolupracovat s městským obvodem Poruba, KC Makovice a s obyvateli Ostravy.

Vzpomínáme na Začarovaný les, kde jsme připravili stanoviště pro děti, kde se mohly setkat s pohádkovými bytostmi a plnit jejich úkoly. Na Porubské pouti a na Vánočních trzích jsme zase vytvořili kreativní stánek pro děti i dospělé, kde jsme podpořili podnikatelské myšlení u dětí. Tvořivý Halloween s KC Makovice byl další skvělou příležitostí pro děti i dospělé užít si podzimní atmosféru a tvořit spolu. A Divadlo, na kterém jsme se podíleli všichni – děti, dospělí i senioři bylo nezapomenutelným zážitkem, zejména pro 5letou holčičku, která si zde zahrála svou první divadelní roli.

A teď se připravujeme na další skvělé aktivity, jako Vynášení Morany, Velikonoce, kreativní dílničky s NC Géčko Ostrava a farmářské trhy s OC Futurum. Budeme hrát společenské hry a sportovat v ostravském parku, pořádat kreativní dílničky a mezigenerační výlety.

A to všechno s cílem propojit komunitu Ostravy.

Jak sbírka pomůže?

Pokud nás podpoříte, částka, kterou přispějete, půjde na tyto plánované aktivity. A budeme opravdu rádi, když se některé z našich aktivit zúčastníte, i když nežijete v Ostravě. Pomůžete nám tak stmelit komunitu a vytvořit další nezapomenutelné vzpomínky. Za případnou podporu děkujeme.