Propojme nemocného Roberta se světem

Praha / Sbírku organizuje Robert Brůha

{}

Propojme nemocného Roberta se světem

0 %

Vybráno 3 850 Kč z 9 256 Kč
Zbývá -343 dnů
Sbírka byla ukončena 09. července 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Je mi 39 let a trpím mnoha závažnými psychiatrickými diagnózami, už prakticky od dětství. Na první pohled by se mohlo snad i zdát, že se mám dodře a jsem zdravý, už jen proto, že se prý sem tam zasměju, ale realita je bohužel výrazně jiná.

Trpím smíšenou poruchou osobnosti hraničního tipu. Rovněž mám nepopsatelný strach a hrůzu z lidí a děsím se jakéhokoliv kontaktu s nimi, dále se potýkám i s agorafobií a dalšími psychickými poruchami.

Prakticky celý život tak jsem zavřený v bytě. Často jsou období, kdy nevylezu ani z postele a jediné, co si v tu chvíli přeju je, aby už to skončilo, ale ono to často dlouho neskončí.

Nesnesitelné psychické stavy jsou totálně vyčerpávající, a zkušenost je bohužel nepředatelná, a tak mi to spousta lidí nevěří a můj problém zlehčuje.

V dnešní digitální době se člověk jen těžko obejde bez mobilního telefonu, protože ten je zapotřebí prakticky ke všemu, aby si člověk mohl vyřídit důležité věci, například s úřady, nebo hledat nové příležitosti. Vzhledem k mým obsesím, ale potřebuji telefon, který je voděodolný, jde desinfikovat a vydrží. Pomozte mi ho prosím získat a darujete mi tak alespoň minimální kontakt se světem tam venku – mimo zdi mého domova, které přestože můj psychický stav tolik vyhledává se pro mě často stávají vězením.

Z invalidního důchodu je pro mě naprosto nereálné si na něj našetřit.

Děkuji.

Závěr ...

11. 07. 2023

Ještě jednou bych chtěl moc poděkovat všem, kteří mi přispěli, děkuji.

Přesně 9 měsíců, co navždy odešla má Sestra.

01. 06. 2023

Je to už devět měsíců, co jsem přišel o starší Sestru, ale je to příliš krátká doba na to, aby to alespoň trochu přestalo bolet.


Vděčnost ...

01. 06. 2023

Děkuji za přízpěvek anonymnímu dárci.

Sbírku již podpořilo 8 dárců

390 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

393 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

282 Kč — Anonymní dárce před rokem

383 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Roberte, držte se. Kéž je vám brzy lépe.“
777 Kč — Kateřina před rokem