Propojme nemocného Roberta se světem

Praha / Sbírku organizuje Robert Brůha

{}
0 %

Propojme nemocného Roberta se světem

Vybráno 1 160 Kč z 9 256 Kč
Zbývá 39 dnů
13 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 09. července 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Je mi 39 let a trpím mnoha závažnými psychiatrickými diagnózami, už prakticky od dětství. Na první pohled by se mohlo snad i zdát, že se mám dodře a jsem zdravý, už jen proto, že se prý sem tam zasměju, ale realita je bohužel výrazně jiná.

Trpím smíšenou poruchou osobnosti hraničního tipu. Rovněž mám nepopsatelný strach a hrůzu z lidí a děsím se jakéhokoliv kontaktu s nimi, dále se potýkám i s agorafobií a dalšími psychickými poruchami.

Prakticky celý život tak jsem zavřený v bytě. Často jsou období, kdy nevylezu ani z postele a jediné, co si v tu chvíli přeju je, aby už to skončilo, ale ono to často dlouho neskončí.

Nesnesitelné psychické stavy jsou totálně vyčerpávající, a zkušenost je bohužel nepředatelná, a tak mi to spousta lidí nevěří a můj problém zlehčuje.

V dnešní digitální době se člověk jen těžko obejde bez mobilního telefonu, protože ten je zapotřebí prakticky ke všemu, aby si člověk mohl vyřídit důležité věci, například s úřady, nebo hledat nové příležitosti. Vzhledem k mým obsesím, ale potřebuji telefon, který je voděodolný, jde desinfikovat a vydrží. Pomozte mi ho prosím získat a darujete mi tak alespoň minimální kontakt se světem tam venku – mimo zdi mého domova, které přestože můj psychický stav tolik vyhledává se pro mě často stávají vězením.

Z invalidního důchodu je pro mě naprosto nereálné si na něj našetřit.

Děkuji.

Přesně 9 měsíců, co navždy odešla má Sestra.

01. 06. 2023

Je to už devět měsíců, co jsem přišel o starší Sestru, ale je to příliš krátká doba na to, aby to alespoň trochu přestalo bolet.


Počasí ...

14. 05. 2023

Čím víc se začalo měnit počasí, hlavně to jak roste teplota, tak se zhoršují stavy úzkosti a deprese, fuj.

Poděkování..

10. 05. 2023

Moc děkuji, jak za příspěvek, tak za přání zlepšení zdravotního stavu.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

383 Kč — Anonymní dárce před 5 hodinami

„Roberte, držte se. Kéž je vám brzy lépe.“
777 Kč — Kateřina před 3 týdny