Pro bojovnici Lenku s roztroušenou sklerózou

Doubravice nad Svitavou / Sbírku organizuje Pavla Jenková

{}

Pro bojovnici Lenku s roztroušenou sklerózou

0 %

Vybráno 84 505 Kč z 80 000 Kč
Zbývá -926 dnů
Sbírka byla ukončena 31. prosince 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Před rokem a půl jsem pro Lenku uspořádala první sbírku, do které se zapojilo 206 dárců a dárkyň a přispělo celkem 97 480 Kč. Díky darům si Lenka mohla pořídit pro ni finančně nedostupné léky, nejrůznější podpůrná cvičení, polohovací rošt, antidekubitní matraci, a i byt je pro ni teď bezpečnější díky dalším kompenzačním pomůckám pro hendikepované. Bohužel, Lenky onemocnění postupuje a nyní potřebuje další pomoc.

Pojďme se opět spojit a Lence usnadnit její boj s nemocí. Lenka mě vždy inspirovala svým zápalem pomáhat a měnit věci k lepšímu. Pojďme jí ukázat, že jsou mezi námi lidé, kteří chtějí pomoci zase jí. Přidáte se?

Poslední rok tráví hlavně doma – kvůli snížené imunitě se musí chránit před nákazou korona virem, což ale ještě více prohloubilo některé zdravotní problémy, a navíc jí znemožnilo vykonávat práci, kterou si přivydělávala.

Lenka bojuje od roku 2018 s roztroušenou sklerózou a nezhoubným nádorem na podvěsku mozkovém a dalšími onemocněními. Tyto zdravotní komplikace významně narušují její fungování v běžném životě.

Lenka potřebuje peníze na drahé léky, pravidelnou psychoterapii a fyzioterapii, cvičení pod dohledem odborníka, rehabilitační a cvičební pomůcky na doma.

Její momentální finanční situace jí bohužel absolutně nedovoluje pořídit si vše potřebné, co zlepšuje nebo alespoň udržuje její zdravotní stav.

Lenka je velká bojovnice

S Lenkou jsem se poznala před několika lety na vzdělávacím kurzu pro mladé aktivisty*ky, kde ještě byla zdravá a od té doby jsme v kontaktu.

Lenka se vždy starala o druhé – pomáhala jako dobrovolnice v nemocnicích, bojovala za lidská práva a pracovala jako psycho-sociální pracovnice v sociálním podniku nebo jako lektorka environmentálně laděných kroužků pro děti. Nepolevila ani během své nemoci a učila čchi kung stejně nemocné, ale i v tom jí bohužel pandemie zabránila. Lenka si založila vlastní blog, kam píše o své nemoci a životě s ní.

Moc vám za Lenku děkuji,

Pavla

Je to tam!

31. 12. 2021

Ke konci roku jsme společnými silami vybrali celkovou částku, která Lence v novém roce pomůže od bolesti a zajistí ji kvalitnější život!

Za každý dar s Lenkou moc děkujeme ❤️

Přejeme Vám požehnaný a solidární rok 2022 a hlavně hodně zdraví.

DĚKUJEME za vaši podporu 🙏

Pavla & Lenka
Zítra mám narozeniny!

16. 11. 2021

Zdravím vás všechny :-)

Zítra mám narozeniny a bude mi 36! Ale nepíšu to sem, abyste mi blahopřáli. Na oslavy ani dárky si moc nepotrpím, ale velikou radost by mi udělal váš dar do sbírky :-)

Pokud máte možnost, přispějte prosím! Ať Lence ulehčíme aspoň trochu její život.

Děkuju a přeju vám hezký svátek.

Pavla

Sbírku již podpořilo 122 dárců

7 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Petra před 3 lety

„Lenko, hodně štěstí! :)“
300 Kč — Bára před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

161 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

2 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety