Přispějte Miladě s dcerkou na kauci a nájemné

Děčín / Sbírku organizuje Milada Emlerová

{}
0 %

Přispějte Miladě s dcerkou na kauci a nájemné

Vybráno 262 Kč z 44 000 Kč
Zbývá -1 dnů
1 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 30. května 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Milada. Jsem samoživitelka a maminka 4 dětí, ale starám se už jen o svou dceru Malvínku. Jinak mám další 3 dospělé děti, které již žijí svým dospěláckým životem. Rády bychom s Malvínkou bydlely v menším bytě, protože by se nám snížily náklady na bydlení a byt, který si nyní pronajímáme je zbytečně velký.

Stačila by nám větší garsoniéra, nebo menší 1+1, ale z mých příjmů nemohu našetřit na kauci a nájemné.

Jak sbírka pomůže?

Prosím, pomozte nám se dostat ze začarovaného kruhu. Vaším příspěvkem nám umožníte se přestěhovat na místo, které budeme v dnešní složité době finančně zvládat a nebudeme v něm muset bojovat s plísní a hlodavci, tak jako je tomu nyní v našem stávajícím bydlení.

Bohužel, naše finanční situace je opravdu velmi špatná. Často trpím zdravotními problémy, a tak je pro mě komplikované si najít a udržet práci.

Byt, který mi je momentálně nabízen, je v klidném městě i místě. Také je suchý a čistý a na rozdíl od stávávající lokace, kde bydlíme tam jsou mnohem lepší možnosti práce. Také tam funguje infrastruktura a v místě jsou i lékaři, které musím často navštěvovat. Všechny tyto fakta by výrazně zlepšily naši současnou situaci.

Za vaši pomoc, vám, předem, děkuji.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Hodně štěstí 🍀“
10 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci