Požár vzal rodinám Míši a Lenky domov. Pomozme jim ho obnovit!

Praha / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Požár vzal rodinám Míši a Lenky domov. Pomozme jim ho obnovit!

0 %

Vybráno 0 Kč z 810 000 Kč
Zbývá -42 dnů
Sbírka byla ukončena 16. ledna 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dne 22. září 2023 zasáhl ničivý požár náš rodinný dům – domov 3 generací. Příčina je stále ve vyšetřování. Požár vypukl v bytě, kam jsme se s partnerem a dvěma milovanými psy nastěhovali v únoru. Nyní očekáváme prvního potomka, který je naštěstí v pořádku. Tato radost nás drží v těchto těžkých chvílích nejvíce nad vodou.

Požár zničil náš byt a pronikl i do bytu rodičů. To, co oheň minul, poškodila voda. I byt dědy byl zdevastován.

Jmenuji se Michaela a pracuji v klientském servisu ALZHEIMER HOME pro Střední Čechy. Má maminka pracuje jako asistentka v ALZHEIMER HOME Minkovice. V životě jsme se docela dost napomáhaly a nyní nás osud postavil do situace, kdy se na vás obracíme s prosbou o pomoc my.

Jak sbírka pomůže?

Pojistka totiž nepokryje všechny náklady na opravu našeho domova a hypotéka na byt nám samozřejmě zůstává.

Náhradní bydlení jsme všichni již sehnali, museli jsme si je opravit a provizorně vybavit do začátku, ale rozhodli jsme se nic nevzdat a za opravu našeho domova bojovat! Pomozte nám prosím na této cestě.

Věříme, že můžeme začít znovu, a že s vaší pomocí obnovíme náš domov, a stejnou měrou doufáme, že to bude i domov našeho maličkého, tak jak to bylo původně v plánu.

Výtěžek sbírky půjde právě na obnovu domovu postiženého požárem.

„V životě každého z nás může nastat chvíle, kdy nás nepřízeň osudu zkusí srazit na kolena. V takové chvíli je pro nás tím nejdůležitějším neztratit víru a mít pevnou oporu v lidech kolem sebe.“ – připomíná Lenka Kellerová, ředitelka Alzheimer Home.

„V Penta Hospitals a ALZHEIMER HOME jsme sice velký a silný tým, ale i tak potřebujeme Vaši pomoc. Jsem si jistá, že i když každý prožíváme své každodenní těžkosti, společně dnes najdeme chuť i sílu pomoci naší Lence a Míše, které se ocitly ve velmi vážné životní situaci. Každá koruna se počítá. A já věřím, že společně dokážeme, že i takové příběhy mohou mít dobrý konec.“


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Sbírku již podpořilo 5 dárců

„převod do sbírky Požár zničil dům mladé rodině Camfrlových. Pomozme!“
-3 021 Kč — Znesnáze před měsícem

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci