Pomozte nám prosím, abychom nepřišli o bydlení

Náchod / Sbírku organizuje Martina Budaiová

{}

Pomozte nám prosím, abychom nepřišli o bydlení

0 %

Vybráno 17 105 Kč z 16 000 Kč
Zbývá -1220 dnů
Sbírka byla ukončena 10. února 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Martina je máma samoživitelka, která se stará o tři děti. I na její rodině se pandemie bohužel velmi podepsala. Martina přišla o práci a dostala do finanční tísně. Rodina se bojí nejhoršího – ztráty domova a střechy nad hlavou.

S vaší pomocí budeme moct rodině zaplatit nájemné na jeden měsíc.

Doporučení sociálního pracovníka

S rodinou spolupracujeme už od roku 2013. Rodinný rozpočet spravuje zodpovědně a velmi skromně. V souvislosti s pandemií Covid-19 přišla o práci. Tím se rodině snížily příjmy. Nevychází jim peníze na nájemné, oblečení ani na jídlo. Otec děti výživné posílá nepravidelně. Maminka v září nastoupila do práce. Sehnala zatím zaměstnání na poloviční úvazek. Na začátku prosince ale znovu kvůli krizi o práci přišla – firma propouštěla ty, kteří byli zaměstnání nejkratší dobu.

Dvě děti začínají studovat na střední škole. S tím jsou spojené zejména na začátku školního roku velké výdaje, které ale maminka nemá z čeho zaplatit. Musí se rozhodovat, zda koupí školní pomůcky, jídlo nebo jestli zaplatí nájem. Její syn musel pro nedostatek finančních prostředků studium před několika málo dny ukončit. Chyběly mu učebnice, které stály přes tisíce korun a jeho maminka ty peníze neměla. Co se týče spolupráce paní Budaiové s naší organizací, je to tak, že dohodnuté termíny plní a na plánovaných krocích a cílech pracuje svědomitě. Cílem naší spolupráce je to, aby si dokázala zajistit základní věci: měla bydlení, práci, podařilo se jí ustálit rodinný rozpočet a mohla podporovat svou nejmladší dceru ve studiu.


 

Poděkování

16. 02. 2021

Děkuji moc všem dárcům. Celá částka bude použita na nájem. Díky Vám nepřijdeme o bydlení.

Sbírku již podpořilo 21 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

6 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

373 Kč — Terezka před 3 lety

„Hodně štěstí a síly“
121 Kč — Lucie před 3 lety

„Držím palce!“
200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

2 112 Kč — Daniel před 3 lety

„Hodne sil prejeme.“
300 Kč — Kotouckovi před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hodne stesti“
150 Kč — Anonymní dárce před 3 lety