Pomozte Míše z kolečkového křesla zpátky do života a ke klavíru

Berounsko / Sbírku organizuje Kateřina Jonášová

{}

Pomozte Míše z kolečkového křesla zpátky do života a ke klavíru

0 %

Vybráno 552 488 Kč z 150 000 Kč
Zbývá -1165 dnů
Sbírka byla ukončena 20. března 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Aktivní sportovkyně, vynikající a oblíbená učitelka hry na klavír, maminka 4 dětí, milovnice života, knih a umění. Na podzim minulého roku se naše kamarádka Míša střetla se svou největší životní výzvou.

Tragická nehoda na motorce zapříčinila její mnohočetný úraz páteře, který má za následek ochrnutí těla od 5. hrudního obratle dolů. Míša je po dvou operacích v rehabilitačním ústavu v Kladrubech, kde bojuje o svůj návrat do života, ke svým dětem a žákům.

Míša je na své děti sama, má je s bývalým manželem ve střídavé péči. Bydlí v bytě v prvním patře bez výtahu, takže musí nutně začít řešit nové bydlení v prostoru, v němž by mohla fungovat samostatně a v němž by také mohla přijímat své žáky.

Tato sbírka by ji právě tuto starost mohla ulehčit. Příspěvky využije na nákup nového vozíku a zaplacení nájmu s kaucí. Míša je člověk, který vždy rozdával svou sílu, laskavost a energii ostatním. Je na čase jí to vrátit.

 

Jak bude sbírka použita...

20. 03. 2021

Děkujeme s Míšou ještě jednou všem za příspěvky. Jsme nesmírně vděčné. Finančních prostředků se nasbíralo více, než jsme všichni předpokládali. Míša by z nich ráda uhradila další věci, které ji pomohou výrazně ulehčit život. Jde kromě původních plánů především o: úpravu a vybavení bytu pro potřeby vozíčkářky, zdravotní a rehabilitační pomůcky, jako příspěvek na koupi auta s ručním řízením a jako příspěvek na pořízení velkého Míšina snu: klavíru se speciální úpravou ovládání pedálu, aby se mohla vrátit k hudbě a předávat její krásu dalším generacím dětí. Doufáme, že toho použití bude pro vás pro všechny, kteří jste přispěli, v pořádku. V případě nejasností se nám prosím ozvěte. Kateřina Jonášová, katerina.jonasova@prezidentka.cz

Děkujeme za podporu

06. 03. 2021

Milí přátelé, z celého srdce vám všem s Míšou děkujeme za tu neskutečnou podporu, kterou jste projevili. Podařilo se pro Míšu nasbírat mnohem vyšší částku, než o kterou se žádalo. Bude využita především na nájem nového bydlení, úpravu bydlení tak, aby vyhovovalo životu na vozíčku a na nový vozík. Míše přeji vašim jménem jedinou věc, a to je zdraví a radostný návrat domů.

Sbírku již podpořilo 307 dárců

2 000 Kč — Drejnarová M. před 3 lety

2 000 Kč — S. Bek před 3 lety

1 000 Kč — F. Kafka před 3 lety

„Míšo,opatruj se,jsme s Tebou...“
1 221 Kč — Kukučkovi z Repišť před 3 lety

5 000 Kč — Daniel a Martina z Liptálu před 3 lety

„Míšo, věřím, že i tuto situaci s Boží pomocí zvládneš.“
1 000 Kč — Alena před 3 lety

„Pan Bůh žehnaj Míšo!!!Jsme s tebou!!!“
777 Kč — Yaroslava Horlenko před 3 lety

„Míšo, buď sama sebou a přeji, ať Tě neopustí vášeň pro život.“
3 000 Kč — PSt před 3 lety

„Míšo, modlím se za Vás. Jste velmi statečná!“
1 000 Kč — Ilona H. před 3 lety

3 000 Kč — Evžen před 3 lety