Pomozme zvířátkům v Obůrce přečkat zimu

Pomozme zvířátkům v Obůrce přečkat zimu
Vybráno 21 390 Kč z 15 000 Kč
Zbývá 6 dnů
Sbírka byla ukončena 11. února 2025
Jsme malá Obůrka na Kladensku, kde se věnujeme chovu zvířat, ale rovněž se ochotně ujímáme opuštěných zvířátek, pokud je to v našich kapacitních možnostech. Je to naše radost, se kterou se rádi dělíme s našimi návštěvníky, kteří nás po dobu teplého období roku rádi navštěvují. Svými příspěvky a dary nám návštěvníci pomáhají s obživou našich zvířátek. Jakmile ovšem udeří zima, je u nás prázdno.
Toto je pro nás nejhorší období a my bojujeme o každý den, abychom nakrmili všechna zvířata, která u nás jsou.
Ne každý rok je takto náročný, vždy se snažíme, abychom se na zimu připravily a našetřili dostatek financí. Letošní rok byl ovšem jiný, protože jsme museli řešit vážný úraz jedné z našich lam, kde nás léčba vyšla na nemalé finanční prostředky.
Jak sbírka pomůže?
Případný výtěžek sbírky nám pomůže přežít zimu, doplnit krmivo ( seno, obiloviny, maso, vitamíny), ale také na preventivní veterinární medikamenty.
Za jakýkoliv dar ze srdce děkujeme!
Doprovodné odkazy
Poděkování
14. 01. 2025Chtěli bychom tímto všem vřele poděkovat za to, že jim nejsou lhostejná zvířátka a že nás v zimě nenecháte ve "štychu".
Moc si toho vážíme.
Finance, které jsou vybrány nad rámec cílové částky budou také použity na nákup krmiv, případně pro pravidelné jarní odčervování koz, ovcí a koní.
Vaše Obůrka Podháj z.s.
Sbírku již podpořilo 30 dárců
1 Kč — Anonymní dárce před týdnem
252 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny
252 Kč — Iveta F. před měsícem
252 Kč — Anonymní dárce před měsícem
500 Kč — Anonymní dárce před měsícem
273 Kč — Eva Subrtova před měsícem
777 Kč — Anonymní dárce před měsícem
3 000 Kč — Milada Vavřinová před měsícem
„Myslime na vas! “
1 000 Kč — Lenka Rodriguez před měsícem
„Držte se!“
1 300 Kč — Eva před měsícem