Pomozme zdravotní sestřičce Soně zpět na vlastní nohy

Světlá nad Sázavou / Sbírku organizuje Denisa Mikešová

{}

Pomozme zdravotní sestřičce Soně zpět na vlastní nohy

0 %

Vybráno 119 150 Kč z 130 000 Kč
Zbývá -786 dnů
Sbírka byla ukončena 21. května 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Děkuji vám všem za podporu zas a znovu😘.

Velmi si toho vážím a díky vám se podařilo skoro dojít do cíle, co se finanční stránky týče. Ale ještě maličkatý kousek chybí… Tak bych chtěla za sebe poprosit🙏🙏🙏, do toho cíle dorazit a já tak mohla pokračovat v náročné fyzioterapii.

A slibuji… nevzdám se a jedu dál 💪💪💪😂🙏. 

-------------------------------------------

Zdravotní sestru Soňu, která je maminku 3 dětí a po zjištění tumoru v míše a jeho velmi náročné operaci zůstala upoutána na invalidním vozíku, už znáte.

Její krční mícha byla operací tumoru vážně narušena, a Soňa přestala cítit nohy. Cit a pohyblivost jejích horních končetin zůstaly také výrazně omezeny.

Díky vaší předešlé podpoře mohla Soňa absolvovat 1 cyklus měsíční terapie, která jí výrazně pomohla. Aktuálně je však před ní ještě několik náročných a nákladných rehabilitačních cyklů.

Finančním příspěvkem na rehabilitace pomůžete Soně se znovu postavit na vlastní nohy.

Na rehabilitace hrazené pojišťovnou je nárok pouze 1x za rok. S touto smutnou zkutečností se však nemohla Soňa smířit, a tak zvolila fyzioterapie na soukromé klinice v Praze. Hraje totiž o čas, jelikož se po určité době bez rehabilitace může její stav stát nezvratným.

Jedna měsíční specializovaná intenzivní individuální terapie vyjde na částku 130.000 Kč. Tuto částku si Soňa nemůže ani s přispěním rodiny dovolit v takovém časovém rozsahu, jaký je potřeba.

Jejím velkým snem je se vrátit do nemocnice, jako zdravotní setra, která bude znovu pomáhat druhým a žít naplno. Jejím největším přáním je, aby byla schopna se postarat o svého nejmladšího 9letého syna. Cesta to bude dlouhá, ale už nyní jsou i díky vaší předešlé pomoci vidět výsledky. Podpořme Soňu, aby mohla ve svém úsilí a rehabilitacích vytrvat a jednou se znovu postavit na nohy.

Poděkování vám všem!

16. 05. 2022

Pozdravy z rehabilitací!

06. 05. 2022

Ahoj všichni… velice vám děkuji za vaší podporu, díky níž jsem tam, kde jsem. Je to obrovská dřina a někdy toho mám dost… ale mé výsledky mě ženou kupředu a opravdu stále věřím, že mě postaví na nohy.

Díky také mé fyzioterapeutce Kátě, která mě “nutí” dřít tak, že podávám neuvěřitelné výkony… ♥️ Ani jsem netušila, že v sobě mohu mít takovou sílu a odhodlání🙏. Myslím, že překvapuji nejen samu sebe, ale i mé okolí.

V současné době “lenoším” doma a připravují se na další fyzioterapii, kterou mohu absolvovat díky vám všem. A můj již tradiční slib… slibuji, že se nevzdám a budu makat stále dál. 💪💪💪

Díky za Vaši podporu!

30. 03. 2022

Všechny Vás moc zdravím a zároveň děkuji všem, kteří mě na této cestě podporují. V současné době rehabilituji na klinice, kam pravidelně dojíždím a to i díky Vám.

Děkuji každému za sdílení i finanční podporu, díky které se mohu posouvat dál a dál… a i když je ten posun pomalý, přesto jsem trpělivá a tvrdě makám. Každý posun je pro mě velká výhra… Pomožte mi prosím  vyhrát !!! 

Soňa M.

Sbírku již podpořilo 66 dárců

600 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

248 Kč — Josef Muzikar před 2 lety

248 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Soni vyděržaj a bojuj dál! Tvé výsledky jsou bomba :-)“
4 444 Kč — Spinálníček před 2 lety

„Soňi držte se a nevzdávejte se :) Vím, že to dokážete :) Hezký den a úsměv posílá Lukáš Kerhart :) “
1 500 Kč — Lukáš Kerhart před 2 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

248 Kč — Josef Muzikar před 2 lety

„Neuskutečněný jarmark 2021- koupě ubrousků“
100 Kč — KAMILA Piskallová před 2 lety

500 Kč — Eliska Cerna před 2 lety

100 Kč — Jana Doležalová před 2 lety