Pomozme vybavit laktační poradnu nejen pro miminka do dlaně

Mladá Boleslav / Sbírku organizuje Nadační fond ŠKODA AUTO

{}
0 %

Pomozme vybavit laktační poradnu nejen pro miminka do dlaně

Vybráno 52 767 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -180 dnů
106 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 02. října 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Touto sbírkou chceme podpořit neonatologii mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice. Vybrané finanční prostředky poputují na dovybavení laktační poradny, která pomáhá maminkám, kterým se nedávno narodilo miminko a kterým se kojení nedaří nebo si s ním vůbec neví rady.

Výtěžek půjde na zakoupení relaxačního křesla a dek vhodných na bonding, který během raného kontaktu mezi maminkou a dítětem podporuje utváření silného pouta mezi nimi.

Znáte Nedoklubko?

Rádi vám ho představíme! Nedoklubko je nestátní nezisková organizace, která podporuje rodiče předčasně narozených miminek a neonatologických oddělení. Velmi důležitou součástí jejich pomoci je psychologická podpora rodičů „miminek do dlaně“. Věděli jste, že jenom u nás v České republice se každý rok narodí okolo 8 500 dětí předčasně?

„Základem našeho Nedoklubka je pro mě heslo „Nejste v tom sami“, v tom vidím podstatu mého působení v naší nemocnici. Dodávat maminkám po předčasném porodu naději, povzbuzení a podporu v situaci, která nastala. Že v tom nejsou samy, že to zvládnou, že jsme tady my, na koho se mohou obrátit, kdyby cokoliv potřebovaly. Jsem vděčná za vzniklé partnerství s Nadačním fondem ŠKODA AUTO, které nám pomáhá plnit naše poslání“, říká Martina Jurčová, koordinátorka Nedoklubka pro Mladou Boleslav.

Pomoci ale můžete i pozdravem slunci. Myslíme to vážně!

Veškerý výtěžek mladoboleslavského Jóga Festu totiž půjde právě na Nedoklubko. Festival do města přináší Nadační fond ŠKODA AUTO, akce se koná o víkendu 10. – 11. září ve Vzdělávacím centru Na Karmeli.

Co když se podaří vybrat více peněz?

Vybavíme toho více! Prostředky budou věnovány na rekonstrukci návštěvní místnosti pro maminky, která v současnosti slouží i jako jídelna. Záměrem je oddělit jídelní část od té návštěvní, ve které probíhá kontakt maminek s rodinou, který je při pobytu v nemocnici velmi důležitý. Rekonstrukce se zaměří na zútulnění místnosti pořízením houpacího vaku pro novorozence, nového křesla, gauče a dalšího vybavení, které navodí pocit větší pohody a pozitivně podpoří psychický stav maminek.

Partneři sbírky 1

Nadační fond ŠKODA AUTO.

Patronem sbírky je Nadační fond ŠKODA AUTO.

Sbírku již podpořilo 8 dárců

25 500 Kč — NF ŠKODA AUTO před 6 měsíci

2 000 Kč — EventEx před 6 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

„„Převod příspěvků za registrace v rámci akce JÓGA FEST““
4 450 Kč — NF ŠKODA AUTO před 6 měsíci

„převod příspěvků z registrace v rámci akce JÓGA FEST“
2 502 Kč — NF ŠKODA AUTO před 6 měsíci

„převod příspěvků z registrace v rámci akce JÓGA FEST“
4 018 Kč — NF ŠKODA AUTO před 6 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

„Převod příspěvků za registrace v rámci akce JÓGA FEST“
13 020 Kč — NF ŠKODA AUTO před 7 měsíci