Pomozme vybavit laktační poradnu nejen pro miminka do dlaně

Mladá Boleslav / Sbírku organizuje Nadační fond ŠKODA AUTO

{}

Pomozme vybavit laktační poradnu nejen pro miminka do dlaně

0 %

Vybráno 52 767 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -560 dnů
Sbírka byla ukončena 02. října 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Touto sbírkou chceme podpořit neonatologii mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice. Vybrané finanční prostředky poputují na dovybavení laktační poradny, která pomáhá maminkám, kterým se nedávno narodilo miminko a kterým se kojení nedaří nebo si s ním vůbec neví rady.

Výtěžek půjde na zakoupení relaxačního křesla a dek vhodných na bonding, který během raného kontaktu mezi maminkou a dítětem podporuje utváření silného pouta mezi nimi.

Znáte Nedoklubko?

Rádi vám ho představíme! Nedoklubko je nestátní nezisková organizace, která podporuje rodiče předčasně narozených miminek a neonatologických oddělení. Velmi důležitou součástí jejich pomoci je psychologická podpora rodičů „miminek do dlaně“. Věděli jste, že jenom u nás v České republice se každý rok narodí okolo 8 500 dětí předčasně?

„Základem našeho Nedoklubka je pro mě heslo „Nejste v tom sami“, v tom vidím podstatu mého působení v naší nemocnici. Dodávat maminkám po předčasném porodu naději, povzbuzení a podporu v situaci, která nastala. Že v tom nejsou samy, že to zvládnou, že jsme tady my, na koho se mohou obrátit, kdyby cokoliv potřebovaly. Jsem vděčná za vzniklé partnerství s Nadačním fondem ŠKODA AUTO, které nám pomáhá plnit naše poslání“, říká Martina Jurčová, koordinátorka Nedoklubka pro Mladou Boleslav.

Pomoci ale můžete i pozdravem slunci. Myslíme to vážně!

Veškerý výtěžek mladoboleslavského Jóga Festu totiž půjde právě na Nedoklubko. Festival do města přináší Nadační fond ŠKODA AUTO, akce se koná o víkendu 10. – 11. září ve Vzdělávacím centru Na Karmeli.

Co když se podaří vybrat více peněz?

Vybavíme toho více! Prostředky budou věnovány na rekonstrukci návštěvní místnosti pro maminky, která v současnosti slouží i jako jídelna. Záměrem je oddělit jídelní část od té návštěvní, ve které probíhá kontakt maminek s rodinou, který je při pobytu v nemocnici velmi důležitý. Rekonstrukce se zaměří na zútulnění místnosti pořízením houpacího vaku pro novorozence, nového křesla, gauče a dalšího vybavení, které navodí pocit větší pohody a pozitivně podpoří psychický stav maminek.

Partneři sbírky 1

Nadační fond ŠKODA AUTO.

Patronem sbírky je Nadační fond ŠKODA AUTO.

Sbírku již podpořilo 8 dárců

25 500 Kč — NF ŠKODA AUTO před 2 lety

2 000 Kč — EventEx před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„„Převod příspěvků za registrace v rámci akce JÓGA FEST““
4 450 Kč — NF ŠKODA AUTO před 2 lety

„převod příspěvků z registrace v rámci akce JÓGA FEST“
2 502 Kč — NF ŠKODA AUTO před 2 lety

„převod příspěvků z registrace v rámci akce JÓGA FEST“
4 018 Kč — NF ŠKODA AUTO před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Převod příspěvků za registrace v rámci akce JÓGA FEST“
13 020 Kč — NF ŠKODA AUTO před 2 lety