Pomozme útulku Voříškov získat solární energii

Zbuzany / Sbírku organizuje Voříškov z.s.

{}

Pomozme útulku Voříškov získat solární energii

0 %

Vybráno 48 675 Kč z 135 000 Kč
Zbývá -5 dnů
Sbírka byla ukončena 17. července 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme rodinný azyl pro opuštěná a týraná zvířata. Ve své péči máme od králíčků a hlodavců, přes pejsky, kočky, kozy, ovečky, prasátka, slepičky, emu, až po koně a kravičku Jitku.

Často se zaměřujeme na zvířata problémová, která tak u nás tráví mnoho času než se podaří získat jejích důvěru a umístit je do nové rodiny.

Jak Sbírka pomůže?

Náš azyl jsme vybudovali vlastníma rukama na holé louce, avšak nemáme zde přípojku elektriky. Naučili jsme se využívat alternativní zdroje a na televizi stejně nemáme čas. Přesto nám občas nějaká ta zásoba energie chybí, a tak jsme požádali firmu o realizaci solární elektrárny.

Firma nám dokázala nabídnout velmi výhodné ceny a ještě k tomu instalaci zdarma. Přesto bude vše stát asi 135 000 Kč, což pro nás nejsou malé peníze.

Za vybrané peníze pořídíme do útulku solární elektrárnu, která by nám měla velmi ulehčit naše fungování - čerpání vody ze studny, praní dek a pelíšků, svícení, stříhání pejsků, atd.

Pokud vám není život opuštěných zvířat lhostejný a chcete se stát součástí jejich lepšího života, budeme moc rádi i za drobný příspěvek.

Sbírku již podpořilo 70 dárců

500 Kč — Lenka Šalšova před týdnem

373 Kč — Anonymní dárce před týdnem

500 Kč — Anonymní dárce před týdnem

1 000 Kč — Anonymní dárce před týdnem

300 Kč — Michal Strnad před týdnem

500 Kč — Anonymní dárce před týdnem

1 000 Kč — Martina před týdnem

373 Kč — Monika před týdnem

252 Kč — Anonymní dárce před týdnem

777 Kč — Anonymní dárce před týdnem