Pomozme Radkovi znovu prožít život naplno!

Třebíč / Sbírku organizuje Aleš Rouš

{}
0 %

Pomozme Radkovi znovu prožít život naplno!

Vybráno 21 425 Kč z 150 000 Kč
Zbývá 23 dnů
14 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 24. října 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Náš brácha Radek čelí většinu života nesmírným výzvám a nepředstavitelným bolestem způsobeným jeho vážným onemocněním. Radek je člověkem, který se již od mládí potýká s chronickým zánětem jater v cirhotické fázi. K tomu se přidala diabetická gangréna, která ho připravila o nohu pod kolenem.Navíc trpí osteoporózou a problémy s klouby, které mu komplikují každodenní život.

Radek je silný bojovník a vždy se snažil zvládnout své zdravotní komplikace s odvahou a optimismem. 

Avšak v poslední době se jeho psychická pohoda dostala do kritické fáze, a proto jsme se rozhodli, že mu chceme pomoci na jeho dlouhé cestě zpět k důstojnému a spokojenému životu.

Jak sbírka pomůže?

Naše sbírka má za cíl podpořit Radka na několika klíčových frontách. Prvním krokem je umožnit mu pravidelnou psychoterapii, která mu pomůže zvládat deprese a úzkosti, jež ho v poslední době silně sužují. 

Dalším cílem naší sbírky je umožnit Radkovi získat vozidlo s automatickou převodovkou, nebo provést úpravu na ruční řízení. To by mu dovolilo nezávislý pohyb a větší soběstačnost. Radek miluje cestování a fotografování, a rád by se znovu věnoval svým koníčkům. Momentálně je jeho pohyb velmi omezen a má problém se dostat na svá oblíbená místa.

Posledním bodem, pro který bychom rádi vybrali prostředky, je zaplacení volně dostupných prostředků z lékárny, které jsou nezbytné pro Radkovu léčbu. Jedná se o diabetické potřeby, léky proti osteoporóze a další prostředky, jež potřebuje k udržení svého zdraví na přijatelné úrovni.

Každý příspěvek je pro nás velmi cenný a pomůže nám dosáhnout našeho cíle. Radkova situace je nesmírně složitá, a proto vám velice děkujeme za jakoukoliv formu podpory, ať už finanční nebo sdílením této výzvy mezi vaše známé a přátele.

Zajistěme společně Radkovi cestu zpět ke spokojenému a radostnému životu. Vaše podpora má opravdový význam a pomůže nám učinit Radkův život zase k žití!


S upřímným díkem a vděčností,

Radkovi bráchové, rodina a blízcí

Výzva pořádání přednášky lékařky z oboru nefrologie Selhání ledvic

11. 09. 2023

Výzva: hledám lidi na pomoc do spolku Jiřího Rouše za práva hendikepovaných, Třebíč, z.s.( proběhne změna názvu ZPH / Za práva hendikepovaných, Třebíč, z.s. na realizaci přednášky SELHÁNÍ LEDVIN. Asi v komunitním centru bývalého kina Moravia. Pokusím se přemluvit lékaře na dialýze kam docházím. Lidí se selháním ledvin hodně přibývá a sester a lékařů je na dialýze stejně. Chci vrátit veškerou pomoc lékařů a sester prací pro veřejnost. Pomůžete mi s tím? Děkuji za pomoc, podporu a šíření. Chci se pokusit snížit prevencí počet lidí co jim selhávají ledviny. Děkuji Přibližný termín akce prosinec 2023. Dialyzovaných rychle přibývá a roční dialýza na 1 pacienta stojí okolo mil Kč. Pokusme se tu situaci prosím změnit! Sám jsem na dialýze 3x týdně na 5 hodin. Mám jen jeden velký problém amputaci, zvládnutí schodů a dostat se kam potřebuji. Chci společnosti vrátit dlouhodobou péči. Děkuji Radek

Děkuji moc za příspěvky za dnešní den!

11. 09. 2023

Děkuji moc za příspěvky za dnešní den!  Radek ❤️

Dojmy z 1. psychoterapie

08. 09. 2023

Dobrý den přátelé, tak mě brácha Aleš dovezl za pí. magistrou na 1. psychoterapii. Bylo to fajn. Jen byly problém schody, druhé patro, a taky dušnost  –  spánková apnoe. Tak mi paní psycholožka hledá bezbariérové pracoviště nebo možnost online psychoterapie. Teď jsem na 5 hodin do 18h na dialýze. Selhaly mi ledviny. Já už lítám po nemocnicích od 9 let. Už mám nemocnic dost  –  syndrom bílích plášťů. Ale snažím se a musím to zvládnout. Ale mezi lidmi je mi líp, než samotnému v DPS. Děkuji moc za Vaši podporu. Mějte se hezky. Radek 👋😀

Sbírku již podpořilo 27 dárců

100 Kč — Lukáš Pelán před 3 týdny

„Drz se chlape “
100 Kč — Emikp před 3 týdny

252 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

373 Kč — Zajda před 3 týdny

200 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

200 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

200 Kč — Petra před 3 týdny

152 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

300 Kč — Zdislava před 3 týdny

„Ať je Vám co nejlépe 🤍“
373 Kč — Petra před 3 týdny