Pomozme opuštěným pejskům v jižní Itálii

Contrada Cale / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomozme opuštěným pejskům v jižní Itálii

0 %

Vybráno 1 117 029 Kč z 762 048 Kč
Zbývá -39 dnů
Sbírka byla ukončena 06. března 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Tereza a před více než rokem jsem se přestěhovala do Kalábrie. Svoje zážitky z nového domova pravidelně sdílím na sociálních sítítch jako „Zlomatka v Itálii“.  


Od počátku jsem byla šokovaná tím, kolik toulavých psů na jihu Itálie žije. Téměř všichni pejsci jsou v naprosto žalostném stavu a umírají na podvýživu.  


Rozhodla jsem se před touto situací nezavírat oči a začít pomáhat psům a kočkám bez domova. Díky mým laskavým podporovatelům na sítích jsem si mohla dovolit nakrmit obrovské množství toulavých psů a koček ve svém okolí. Postupem času jsem ale zjistila, že to nestačí

Spolu s kamarádkou Veronicou, která zasvětila pomoci zvířatům celý svůj život,  a kamarádem Giuseppem, který má na starosti provozní věci, jsme založili neziskovou organizaci Casa di Argo. Naším cílem je vybudovat záchrannou stanici, která se bude soustředit primárně na kastraci těchto zvířat a adopci těch, u kterých to bude jen trochu možné.


Jak sbírka pomůže? 

Peníze vybrané ze sbírky poslouží na stavbu jednoduchého útulku pro psy i kočky. Jeho cílem nebude ubytování velkého množství zvířat, naopak, chceme jich co nejvíce dostat z ulice do domovů po celé Itálii. Veronica má v tomto ohledu již dlouhodobé zkušenosti, dosud se jí podařilo najít domov pro téměř 3 000 zvířat. Chceme se věnovat také osvětě a mezi místními obyvateli co nejvíce rozšířit povědomí o kastraci psů a koček proto, aby se situace časem změnila co nejvíce k lepšímu.

Všem velmi děkujeme za pomoc a doufáme, že nás na naší cestě budete dál sledovat!


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.


----------------------------------------------


Aiutiamo i cani abbandonati nel Sud Italia 

Mi chiamo Tereza e mi sono trasferita in Calabria dalla Repubblica Ceca più di un anno fa. Condivido regolarmente le mie esperienze dalla mia nuova casa sui social network come "Wrecked in Italy". Fin dall'inizio sono rimasto scioccato da quanti cani randagi vivono nel sud Italia. Quasi tutti i cani versano in condizioni assolutamente miserabili e muoiono di malnutrizione. Ho deciso di non chiudere gli occhi di fronte a questa situazione e iniziare ad aiutare cani e gatti senza casa. Grazie ai miei gentili sostenitori in rete, ho potuto permettermi di dare da mangiare a un gran numero di cani e gatti randagi nel mio quartiere. Con il tempo, però, ho scoperto che non bastava. Insieme alla mia amica Veronica, che ha dedicato tutta la sua vita ad aiutare gli animali, e al mio amico Giuseppe, che si occupa delle questioni operative, abbiamo fondato la onlus Casa di Argo. Il nostro obiettivo è costruire una stazione di soccorso che si concentrerà principalmente sulla castrazione di questi animali e sull'adozione


In che modo la raccolta aiuterà? Il denaro ricavato dalla colletta verrà utilizzato per costruire un semplice rifugio per cani e gatti. L'obiettivo non sarà quello di ospitare un gran numero di animali, anzi, vogliamo toglierne il maggior numero possibile dalla strada e portarli nelle case di tutta Italia. Veronica ha già una lunga esperienza in questo senso, finora è riuscita a trovare una casa a quasi 3.000 animali. Vogliamo dedicarci anche all'educazione e alla diffusione della consapevolezza tra gli abitanti della zona sulla castrazione di cani e gatti affinché la situazione cambi il più possibile in meglio nel tempo. Grazie mille a tutti per il vostro aiuto e speriamo che continuerete a seguirci nel nostro viaggio!

Partneři sbírky 4

180

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 2302302388/5500 s variabilním symbolem 180. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

DomaLEP

Partnerem sbírky je e-shop domalep.cz a jeho zákazníci.

Messina svíčky

Partnerem sbírky je e-shop Messina svíčky a jeho zákazníci.

Nanita

Partnerem sbírky je e-shop nanita.cz a jeho zákazníci.

Sbírku již podpořilo 1369 dárců

150 Kč — Eshop www.nanita.cz a jeho zákazníci před měsícem

210 Kč — E-shop www.domalep.cz a jeho zákazníci před měsícem

10 523 Kč — E-shop www.messina-svicky.cz a jeho zákazníci před měsícem

„QR platby 5.-10.3.2024“
1 050 Kč — znesnáze21 před měsícem

12 € — Anonymní dárce před měsícem

„Ať se Vám daří. “
373 Kč — Honzik1280 před měsícem

10 € — Anonymní dárce před měsícem

300 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Věřím, že i ta nejmenší podpora pomůže. Obdivuju co děláte, máte srdce na správném místě. Děkuji, že jste a že děláte dobrou věc“
30 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Ať vše vyjde podle Vašich představ, snů a přání. Držím Vám palečky Terez, i pejskům ❤️❤️❤️🙏🙏🙏“
111 Kč — Jindra před měsícem