Pomozme Michalovi po částečné amputaci zvládat cestu do práce

Rakovník / Sbírku organizuje Michal Bajer

{}

Pomozme Michalovi po částečné amputaci zvládat cestu do práce

0 %

Vybráno 200 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -21 dnů
Sbírka byla ukončena 01. července 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Michal a je mi 32 let a před 8 lety jsem měl pracovní úraz, který mi bohužel amputoval část levé dolní končetiny. I když se rána zahojila, delší chůze pro mě představuje velký problém a doprovází ji nepříjemná bolest.

Před 3 lety jsem se přestěhoval do Rakovníka za novou prací, kde dělám jako řidič VZV. Ta práce je pro mě velkým štěstím, protože mi umožňuje vyhnout se náročné práci na nohou.

Cesta do práce, která je vzdálená 3 km, je pro mě ale stále překážkou. Jezdím autobusem, což mě měsíčně stojí 1500 až 2000 Kč, což je pro můj skromný plat značná částka.

Jak sbírka pomůže?

Před časem jsem si pořídil obyčejnou elektrokoloběžku, která mi ale bohužel po 3 měsících přestala fungovat a reklamace mi nebyla uznána. Momentálně mám koloběžku zapůjčenou. Pořízení kvalitní elektrokoloběžky s dlouhou výdrží a zárukou servisu je pro mě bohužel finančně nedostupné.

Proto jsem se obrátil na vás s prosbou o pomoc. Vaše dary mi pomohou financovat pořízení nové elektrokoloběžky, která by mi usnadnila cestu do práce a zpět.

Moc si vážím vaší štědrosti a pochopení.


Děkuji

Sbírku již podpořilo 1 dárců

200 Kč — Anonymní dárce před měsícem