Pomozme dětem z charitních zařízení, aby to měly v životě co nejlehčí!

Celá ČR / Sbírku organizuje Charita ČR

Pomozme dětem z charitních zařízení, aby to měly v životě co nejlehčí!

0 %

Vybráno 0 Kč z 500 000 Kč
Zbývá -474 dnů
Sbírka byla ukončena 29. března 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem beránek Daránek, který pomáhá dětem z charitních zařízení, které život doposud moc nešetřil. Jméno mi daly samy děti podle darů, které jim vždy přináším. Mí kamarádi neměli tolik štěstí, aby jejich život byl tím skutečným bezstarostným dětstvím, které mají ostatní děti.

 Mnohé z nich jeden z rodičů opustil, na další zas rodiče nemají čas, jiné přišly o svůj domov, když utíkaly před násilím, nebo když jejich maminka či tatínek nezvládl více platit nájem sám. Jsou tak malí a již to mají tak těžké.

Charitní zařízení dětem poskytují střechu nad hlavou, bezpečí, blízkost a porozumění, které jim chybí. Ale já vím, že potřebují ještě víc. Aby se jednou mohly stát sebejistými dospelými lidmi se zdravým vztahem k sobě i ke svému okolí. Aby byly těmi, kteří umí snít a udělat všechno pro to, aby se jejich touhy naplnily. A aby to ti nejmenší měli co nejlehčí, zavítám k nim letos již potřetí. Jak je znám, dobře vím, jak jim tohle všechno můžeme společně dopřát.

Jak sbírka pomůže

Pojďme spolu dětem přinést možnost hrát si a objevovat svět. Pomozte mi vybavit dětská hřiště, přinést deskové hry, výtvarné potřeby, vzít děti na výlety a tábory, koupit jim permanentky na bazén, nebo jiné kroužky, či založit s nimi hudební kapelu. Pro děti v charitních službách život není hračkou, ale díky Vám může být! 

Jste BÉÉzva, že darujete. 💛 Děkuji Vám.

Prostředky veřejné sbírky Charity ČR: Daránek pomáhá dětem, budou vynaloženy na zařízení, služby a projekty pomáhající dětem v nouzi. Váš dar se promění v bezpečí charitních azylových domů, nízkoprahových dětských center, posílí preventivní sociální práci, volnočasové aktivity dětí a mládeže nebo podporu práv dětí. Kromě finanční podpory charitních služeb se bude jednat i o pomoc dětem nebo rodinám s dětmi v tíživé životní situaci.