Pomozme Danielce vyhrát boj s rakovinou

Moravskoslezský kraj, Bohumín / Sbírku organizuje Michal Opat zc.murtnec@tapo.lahcim

0 %

Pomozme Danielce vyhrát boj s rakovinou

Vybráno 346 688 Kč z 150 000 Kč
Dnes je poslední den
231 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 17. dubna 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Třináctiletou Danielku začalo koncem léta pobolívat koleno. Ortoped nás ujišťoval, že je to tím, že dcera rychle roste. Jenže ani rehabilitace nepomohly a po měsíci koleno dokonce oteklo. Rezonance odhalila kostní nádor Osteosarkom. Pak už šlo vše rychle. Biopsie, první chemoterapie…

Dnes má Danielka za sebou 6 chemoterapií, čeká jí operace a následně další série 10 chemoterapií. CT vyšetření plic bohužel prokázalo, že má metastáze na plicích.

Léčba je pro Danielku psychicky velmi náročná. Velkou oporou jí je její mladší brácha Standa, bezva hokejista, kterého pravidelně doprovázela na zápasy a fandila celému týmu.

Všichni kluci v týmu i jejich rodiče přejí Danielce brzké uzdravení a rozhodli se mimo jiné uspořádat tuto veřejnou sbírku. Výtěžek sbírky bude využit pro úhradu zdravotní péče (nad rámec úhrad ze zákonného zdravotního pojištění), pobytu rodičů v místě hospitalizace dívky a zajištění domácí péče.

Maminka musela přestat pracovat, aby mohla zajistit potřebnou maximální péči, a rodina se tak dostává i do složité finanční situace.

Všichni věříme, že tento boj s rakovinou vyhrajeme. Danielka bojuje jako lvice a my ji v tom nenecháme.

„Asi každý rodič ví, jak těžké je vidět takto své dítě. Přála bych si, aby byly všechny děti zdravé. Maji život před sebou. Chci Danielce vše ulehčit, protože psychika je půl zdraví. V jejím případě hraje velkou roli,“ dodává maminka a všem dárcům děkuje.

Nejen finanční dar potěší!

Nejen finanční dar potěší!

02. 03. 2021

Ve sbírce jsme v průběhu 3 týdnů od jejího vyhlášení dosáhli téměř dvojnásobku původně plánované částky.Danielka i maminka všem dárcům moc děkuje.

Danielka se po rekonvalescenci z náročné operace nohy na chvíli podívala domů, teď už je ale zase v nemocnici na plánované další léčbě chemoterapií.

A co ji nejvíce nyní potěší? Prostý vzkaz k uzdravení, povzbuzení apod! Po úvodních pozdravech kluků z hokejového klubu se přidali s mnoha pěknými pozdravy i dárci sbírky. A nejen to! Přání brzkého uzdravení již zaslali hokejisté Roman Szturc, Jan Výtisk i současná česká hvězda NHL Dominik Kubalík. Dále Danielku pozdravila hudební skupina Nedivoč, vítěz televizní soutěže MasterChef Roman Staša a dokonce i brankář hokejového zlatého Nagana Dominik Hašek!

Budeme s Danielkou strašně rádi, když o sbírce dáte vědět dále i Vy svým přátelům , kamarádům apod. a najdou se tak nejen další dárci ale třeba i jen další lidé co zašlou Danielce pozdrav či nějaký vzkaz který ji vyvolá na tváři úsměv z bezprostředního překvapení tak jako vidíte na fotce tohoto příspěvku:-)

 

Děkujeme.

Ve sbírce již máme neskutečných 200 000 Kč

Ve sbírce již máme neskutečných 200 000 Kč

20. 02. 2021

Za necelý týden sbírky jsme dosáhli nejen původně plánovanou částku , ale rovnou jsme ji překročili. Danielka má za sebou operaci a moc ji držíme palce v další náročné léčbě. Jsme s ní na dálku pravidelně ve spojení a moc Vám všem za dárcovství děkuje a zdraví Vás!!!

Budeme s Danielkou strašně rádi, když o sbírce dáte vědět i svým přátelům , kamarádům apod. a najdou se tak další dárci.

Nejen hokejový svět tímto v této nelehké době ukazuje, že má srdce na správném místě!!!

Děkujeme.

Sbírku již podpořilo 303 dárců

„Danielce spousty sil v další nelehké léčbě, zvládneme to všichni !!!“
500 Kč — Blanka s rodinou před 2 dny

„Přeji brzké uzdravení, Danielko :))“
20 000 Kč — Dražba dresu před 3 dny

„Přeji brzké uzdravení! Hodně sil celé rodině!“
500 Kč — Míša před týdnem

121 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„Přejeme brzké uzdravení Danielko .❤️“
1 000 Kč — Nikol a Patrik z Uk před týdnem

500 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

373 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

1 000 Kč — Jarka a Milan před 2 týdny

300 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Viel Kraft und Gesundheit“
1 000 Kč — Pětrošovi před 2 týdny

Další běžící sbírky

Řidičák pro nemocnou Natalii
25 %

Řidičák pro nemocnou Natalii

Speciální kolo pro nemocného Štěpána
49 %

Speciální kolo pro nemocného Štěpána

Lepší život pro Maggie
42 %

Lepší život pro Maggie